Formularze dotyczące Monitora Sądowego i Gospodarczego

 

 

 

 

O dokumencie

Informacja dla ogłoszeniodawców

Departament Informatyzacji i Rejestrów Sądowych uprzejmie informuje, iż nie współpracuje z „Internetowym Rejestrem Ogłoszeń Monitora Sądowego i Gospodarczego” ani z „Centralnym Rejestrem Ogłoszeń Monitora Sądowego i Gospodarczego”, które podają adres: ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa, ani z innymi komercyjnymi publikatorami, a publikowane na tych stronach ogłoszenia nie pochodzą od wydawcy Monitora Sądowego i Gospodarczego i nie wywołują skutków prawnych.

Informujemy ponadto, iż przedsiębiorcy nie są zobowiązani do uiszczenia opłat z tytułu publikacji na stronach „Internetowego Rejestru Ogłoszeń Monitora Sądowego i Gospodarczego”, „Centralnego Rejestru Ogłoszeń Monitora Sądowego i Gospodarczego” i innych komercyjnych publikatorów ogłoszeń opublikowanych w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Ministerstwo Sprawiedliwości – wydawca dziennika urzędowego Monitor Sądowy i Gospodarczy – nie jest autorem postanowienia wydawanego przez Kancelarię Odpisów z Monitora Sądowego i Gospodarczego, będącego jednocześnie wezwaniem do wniesienia opłaty aktywacyjnej, jak również nie współpracuje z podmiotem używającym nazwy Kancelaria Odpisów z Monitora Sądowego i Gospodarczego.

O dokumencie