Lista tłumaczy przysięgłych

 
 

*Powyższa lista nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego.

Lp. Imię Języki Obywatelstwa Województwo Numer Adres do korespondencji
1. Adamaszek Agata rosyjski (2001-11-26) polskie śląskie TP/1439/06 Mikusińskiego 16 a/16
40-146 Katowice
2. Adamczewska Ewa rosyjski (2002-05-06) polskie mazowieckie TP/2008/05 Zamiany 14/5
02-786 Warszawa
3. Adamiec Mariusz rosyjski (2003-09-03) polskie lubelskie TP/6338/05 gen. Grota-Roweckiego 2c m. 40
22-100 Chełm
4. Adamska Ewa rosyjski (2003-05-13) polskie śląskie TP/1278/06 Radoszowska 139/15
41-707 Ruda Śląska
Tel:661 541 224
Email: ezasada@gmail.com
5. Akartel Gustaw Michał dr nauk hum. rosyjski (1998-12-09) polskie śląskie TP/1438/06 Jagiellońska 11a/184
41-200 Sosnowiec
6. Aleksandra Lizukow rosyjski (2016-02-29) polskie mazowieckie TP/35/16 Al. Ujazdowskie 10
00-478 Warszawa
Email: a.lizukow@gmail.com
7. Aleksandrow Jolanta rosyjski (1993-09-01) polskie zachodniopomorskie TP/397/07 Dolne Miasto 16/20
78-600 Wałcz
8. Andrukiewicz Julia białoruski (2017-03-14), rosyjski (2017-11-22) polskie małopolskie TP/50/17 plac Wolnica 13/10
31-060 Kraków
Tel:780-066-013
Email: office@andrukiewicz.eu
Www: http://andrukiewicz.eu
9. Andruszewicz Katarzyna rosyjski (2011-10-28) polskie podlaskie TP/63/11 KEN 38A/38
15-687 Białystok
Tel:606 360 424
Email: tlumaczenia.specjalist@op.pl
10. Andrzejczak - Ciężka Monika Agnieszka rosyjski (1997-08-18) polskie mazowieckie TP/4423/05 Płochocińska 107 M
03-044 Warszawa
Tel:0 605 910 368
Email: mohace@vp.pl
11. Andrzejewska Anna rosyjski (2003-03-03) polskie podlaskie TP/1176/05 Polna 21 a/27
18-100 Łapy
Tel:(85) 71 56 222, 663 538 415
Email: aannaa@interia.pl
12. Antczak Agata rosyjski (2003-09-26) polskie podlaskie TP/1727/06 Olgi Gabiec 53
17-230 Białowieża
13. Antuszewska Natalia rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/2/13 Wysockiego 2 m 262
03-369 Warszawa
Tel:603-226-022
Email: natalia@antuszewska.pl
14. Anuszkiewicz Dorota rosyjski (1996-02-16) polskie warmińsko-mazurskie TP/4067/05 Partyzantów 6 m.14
19-500 Gołdap
15. Arian Violetta Jolanta rosyjski (2003-09-15) polskie warmińsko-mazurskie TP/4068/05 Sikorskiego 12/16
11-500 Giżycko
16. Atłachowicz Katarzyna rosyjski (2002-12-19) polskie śląskie TP/1298/06 Orzeszkowej 5/9
47-400 Racibórz
17. Augustynek Kazimierz rosyjski (1997-07-08) polskie lubelskie TP/2289/06 Polna 63/22
21-200 Parczew
18. Badeńska Kinga rosyjski (2003-12-09) polskie mazowieckie TP/3767/05 Joantan 2/28
05-110 Jabłonna
19. Bajerska Regina białoruski (2004-03-03), rosyjski (2004-03-03) polskie podlaskie TP/6052/05 Wierzchłowce 1a
16-100 Sokółka
20. Bajkiewicz-Ciurska Mirosława rosyjski (2000-12-08) polskie lubelskie TP/6334/05 S. Małachowskiego 1 m. 51
22-100 Chełm
21. Banasik-Rusak Małgorzata rosyjski (2004-04-29) polskie świętokrzyskie TP/5501/05 Pod Telegrafem 13
25-212 Kielce
22. Banaszek Bożena Grażyna rosyjski (1994-09-22) polskie warmińsko-mazurskie TP/4069/05 Gałczyńskiego 31 m.17
10-089 Olsztyn
23. Banaszek-Dańko Agnieszka rosyjski (2011-10-28) polskie mazowieckie TP/64/11 gen. B. Roi 20 m. 12
05-119 Legionowo
Tel:606-551-988
Email: a.banaszek_danko@op.pl
24. Banaszek-Jenda Iwona rosyjski (2020-02-21) polskie mazowieckie TP/36/20 Willowa 67
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel:515-615-304
Email: banaszekiwona@wp.pl
25. Banaś-Cieślarska Barbara rosyjski (1995-05-18) polskie wielkopolskie TP/596/05 Moniuszki 12/16
77-400 Złotów
Tel:(067) 263-78-59
26. Barcewicz Antoni Ryszard niemiecki (2001-04-18), rosyjski (1988-09-05) polskie śląskie TP/1410/05 Sobieskiego 21A/17
41-800 Zabrze
27. Barczak Katarzyna rosyjski (1997-12-10) polskie kujawsko-pomorskie TP/2696/05 Świerkocin 87 E
86-302 Świerkocin
Tel:606 368 222
Email: katarzyna_barczak@op.pl
28. Barkała-Nowak Dorota rosyjski (2009-04-23) polskie mazowieckie TP/2/09 Berensona 12c m. 16
03-287 Warszawa
Tel:509 752 983
Email: d.barkala@gazeta.pl
29. Barszczewski Henryk rosyjski (1995-09-01) polskie zachodniopomorskie TP/2033/06 Mieszka I-go 4/23
74-500 Chojna
30. Bartczak Emilia rosyjski (1997-08-08) polskie wielkopolskie TP/2382/06 os. Wyzwolenia 19/13
62-700 Turek
31. Bartyzel Małgorzata rosyjski (2000-06-12) polskie podkarpackie TP/3964/05 Lenartowicza 29/39
35-051 Rzeszów
Tel:0607-769-253
32. Basiewicz Urszula Katarzyna rosyjski (2001-06-18) polskie warmińsko-mazurskie TP/4070/05 Jana Pawła II 1 A m.7
19-300 Ełk
33. Basińska Mariola rosyjski (1997-11-18) polskie wielkopolskie TP/2292/05 Rodawska 11
61-312 Poznań
34. Basta Józef rosyjski (1992-12-22) polskie kujawsko-pomorskie TP/3561/05 Dworcowa 4/2
89-500 Tuchola
35. Bazan Katarzyna Józefa rosyjski (2003-07-04) polskie śląskie TP/1332/06 Małopolska 31/4
40-757 Katowice
36. Bazyluk Maria rosyjski (2000-09-18) polskie wielkopolskie TP/2291/05 Os. Władysława Łokietka 12c m 27
61-616 Poznań
Tel:+48 061 822-72-05
Tel:502-042-227
Email: maria.bazyluk@gmail.com
37. Bąk Anna rosyjski (1992-05-07) polskie lubuskie TP/2582/06 Partyzantów 8/2
68-200 Żary
Tel:0664-736-727
Email: annabak6@wp.pl
38. Bąk Katarzyna rosyjski (2013-04-17) polskie śląskie TP/6/13 Webera 12
44-200 Rybnik
Tel:601 311 447
Fax: 32 422 48 39
Email: katarzyna.bak@pakiet2000.pl
Www: http://tlumacz-rosyjskiego.eu
39. Becherka Justyna rosyjski (2020-02-21) polskie mazowieckie TP/39/20 Modra 1/55
02-661 Warszawa
Tel:504-546-998
Email: j.becherka@gmail.com
40. Bedeniczuk Halina rosyjski (2004-03-03) polskie podlaskie TP/1172/05 Jana Sobieskiego 24F
15-014 Białystok
41. Bejgerowska Śnieżana rosyjski (2013-04-17) polskie wielkopolskie TP/7/13 Wojska Polskiego 12/1
60-637 Poznań
Tel:501 710 809, (61)847 15 77
Fax: (61)847 15 77
Email: sniezana.bejgerowska@wp.pl
42. Belzyt Krystyna Izabela rosyjski (1999-01-27) polskie śląskie TP/414/07 Orkana 59/65 m. 3
42-229 Częstochowa
43. Benc Larysa rosyjski (1996-10-25) polskie wielkopolskie TP/2290/05 Koronna 7 m 14
60-652 Poznań
44. Bendig-Wielowiejski Andrzej dr inż. rosyjski (1974-05-15) polskie zachodniopomorskie TP/135/07 Księżnej Ludgardy
71-807 Szczecin
Tel:0-91 421-91-78
45. Berdzik Edward rosyjski (1992-06-24) polskie wielkopolskie TP/611/05 os. Bol. Chrobrego 19/53
60-681 Poznań
46. Berechowska Ludmiła rosyjski (1993-05-26) polskie zachodniopomorskie TP/5107/05 Al. Wyzwolenia 11/12
70-552 Szczecin
47. Bereza Bożena rosyjski (1993-07-26) polskie kujawsko-pomorskie TP/6385/05 Kościelna 1
87-200 Wąbrzeźno
48. Bereza Agnieszka Ewa rosyjski (2010-10-27) polskie mazowieckie TP/72/10 Andersa 10/60
00-201 Warszawa
Tel:507-131-627
Email: adverbum.bereza@wp.pl
49. Bereza Dorota Karolina niemiecki (2016-02-29), rosyjski (2016-02-29) polskie TP/56/16 Ostender Str. 21
13353 Berlin, Niemcy
Tel:0049 175-83-29-563
Email: info@polrus24.de
50. Bernacka Bożena rosyjski (1986-03-24) polskie mazowieckie TP/4509/05 Jadźwingów 16/6
02-692 Warszawa
Tel:(22) 843-46-17, sł. (22) 444-11-70, 508-546-999
Email: b.bernacka58@gmail.com
51. Berowski Mieczysław dr nauk hum. rosyjski (1969-09-20) polskie śląskie TP/111/07 os. Dąbrówki 9B/4
44-286 Wodzisław
Tel:0793-208-741
Email: m.berowski@tlumacz-jezyka-rosyjskiego.org.pl
52. Bester Janusz rosyjski (1995-10-10) polskie dolnośląskie TP/3489/05 Orzechowa 23/13
50-340 Wrocław
53. Besz Józef rosyjski (1960-10-20), ukraiński (1998-11-20) polskie opolskie TP/1140/05 Prószkowska 35/7
45-710 Opole
Tel:0-77 474-61-72
54. Bezrukova-Radziminska Evgeniya rosyjski (2019-05-22) rosyjskie pomorskie TP/4/19 Gdańska 4/5
84-230 Rumia
Tel:576-444-106
Email: przysiegly.rosyjski@gmail.com
55. Będkowska-Fałek Beata rosyjski (1994-01-10) polskie śląskie TP/350/05 Kiepury 53/3
41-200 Sosnowiec
56. Białek Ewa Jadwiga dr nauk hum. rosyjski (2004-10-04) polskie lubelskie TP/6229/05 Spławy I, Ostrowiecka 6C
23-200 Kraśnik
57. Bibel Mariola rosyjski (1998-09-16) polskie warmińsko-mazurskie TP/6323/05 Stępowskiego 29 m. 11
14-100 Ostróda
58. Bielicka Irena angielski (2004-10-29), rosyjski (2004-10-29) polskie mazowieckie TP/1403/05 Redutowa 46/15
01-131 Warszawa
Tel:798 481 445
Email: irena.bielicka@wp.pl
59. Bieliński Robert rosyjski (2003-10-14) polskie warmińsko-mazurskie TP/3119/05 Żołnierska 14c m 812
10-561 Olsztyn
60. Bienias Monika rosyjski (1997-04-15) polskie kujawsko-pomorskie TP/5312/05 Modzerowo 49 D
87-800 Włocławek
61. Bienias Danuta rosyjski (2002-06-06) polskie kujawsko-pomorskie TP/5793/05 Cegielniania 4e m. 59
89-501 Tuchola
62. Bieniasz Anita rosyjski (1999-03-30) polskie podkarpackie TP/3962/05 Jana Pawła II 46
39-120 Sędziszów Młp.
63. Bieniek Agata rosyjski (2004-12-29) polskie małopolskie TP/2949/05 Wiosenna 12
32-095 Iwanowice Dworskie
Tel:508 317 313
Email: agata.bieniek@janatuis.pl
64. Biernacka Maria rosyjski (1989-12-08) polskie wielkopolskie TP/5674/05 Szeligowskiego 7/22
65-510 Konin
65. Biernacka-Albert Marta rosyjski (1976-03-22) polskie wielkopolskie TP/728/05 Strzelecka 32
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel:(062) 736-02-10
66. Bilowicki Mirosław rosyjski (1988-05-17) polskie dolnośląskie TP/1746/05 Cieplicka 23
54-057 Wrocław
Tel:(071) 354 00 40; 0605 066 160
67. Biwojno Konstanty angielski (1964-05-16), francuski (1965-03-12), niemiecki (1965-03-12), rosyjski (1964-05-16), włoski (1964-05-16) polskie wielkopolskie TP/2330/05 Polna 52 m 6
60-533 Poznań
68. Blakicka Wiktoria hiszpański (1998-03-11), rosyjski (1998-03-11) polskie podlaskie TP/6081/05 M. Pietkiewicza 1/5
15-689 Białystok
Tel:085-663-93-77, 0509-698-758
Email: victoriab@wp.pl
69. Blida Anna rosyjski (1996-07-30), francuski (1996-07-30) polskie dolnośląskie TP/1146/06 Wybickiego 24
67-200 Głogów
70. Błachnio Jolanta rosyjski (1998-07-06) polskie mazowieckie TP/432/07 Romanówka 10/4
08-400 Garwolin
71. Błasiak Zdzisława rosyjski (1997-10-03) polskie łódzkie TP/145/06 Piastowska 23/12
97-500 Radomsko
72. Błasiak Anita rosyjski (1998-10-16) polskie śląskie TP/2376/06 Południowa 19/59
34-300 Żywiec
Tel:604-960-137
73. Bobanović Katarzyna rosyjski (2009-04-23) polskie TP/41/09 Štefanićeva 2 B. 96,
10000 Zagreb
Tel:504 378 603, +385 98 845 263
Email: kasia.bobanovic@gmail.com
74. Bobilewicz Grażyna rosyjski (1990-11-09) polskie mazowieckie TP/1970/05 Marszałka Piłsudskiego 10 bl. 6 m 14
05-410 Józefów
75. Bochenek Małgorzata rosyjski (2001-10-25) polskie śląskie TP/1006/06 Fitelberga 2
41-807 Zabrze
76. Bochyńska-Graczyk Marcelina rosyjski (2019-05-22) polskie mazowieckie TP/5/19 Wrzeciono 51A/18
01-950 Warszawa
Tel:691-974-157
Email: marcelinabochynska@gmail.com
77. Bodzeń Jerzy rosyjski (1988-03-26) polskie śląskie TP/2681/06 Lompy 119
41-806 Zabrze
78. Boglarski Piotr ukraiński (1993-02-02), rosyjski (1993-02-02) polskie dolnośląskie TP/1679/05 gen. Stanisława Maczka 6B/2
59-225 Chojnów
Tel:(076) 8188741
79. Boguń Barbara rosyjski (1998-02-25) polskie małopolskie TP/2269/06 Zawadzka 92a
34-100 Wadowice
80. Bogusz Anna ukraiński (1993-03-24), rosyjski (1993-03-24) polskie podkarpackie TP/1891/05 Batorego 39
37-700 Przemyśl
Tel:16 678-60-71
Tel:600-961-071
Email: a.bogusz@tlumaczab.pl
Www: http://tlumaczab.pl
81. Bohdanowicz Maria rosyjski (2000-08-09) polskie pomorskie TP/4090/05 Wspólna 1
82-200 Malbork
82. Bohun-Dąbrowska Irena rosyjski (2002-02-21) polskie warmińsko-mazurskie TP/432/05 Broniewskiego 6
11-200 Bartoszyce
83. Boksznajder Małgorzata rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/11/13 Łagodna 3
05-091 Ząbki
Tel:502-339-475
Email: mboksz9@wp.pl
84. Bolewska Marina rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/12/13 Mokotowska 4/6 lok. 115
00-641 Warszawa
Tel: 506 050 454
Email: marina.bolewska@wolfox.pl
85. Bołcun Grażyna dr nauk hum. rosyjski (1991-06-28) polskie podkarpackie TP/2669/05 Al. Jana Pawła II 58/26
37-450 Stalowa Wola
Tel:(015) 842-28-72, 0 604-267-018
Email: bolcuntlumacz@o2.pl
86. Bołtruszko Helena rosyjski (2012-04-26) polskie lubuskie TP/5/12 Paderewskiego 6/4
67-124 Nowe Miasteczko
87. Bondarewski Bogdan rosyjski (1993-02-02) polskie mazowieckie TP/1980/05 al. Wyścigowa 4m. C-103
02-681 Warszawa
88. Bończak-Korowajska Ewa rosyjski (1993-11-22) polskie łódzkie TP/4308/05 Północna 43
99-300 Kutno
89. Borkowicz Janina rosyjski (1962-03-03) polskie wielkopolskie TP/5907/05 Wierzbięcice 12 m. 5
61-568 Poznań
90. Borkowska Emilia rosyjski (2012-04-26) polskie małopolskie TP/6/12 Słowacka 22
33-300 Nowy Sącz
Tel:512938223
Email: borkowskaemilia@gmail.com
91. Borodziuk Stanisław rosyjski (2000-09-27) polskie lubelskie TP/6331/05 Chłodna 3 m. 1
22-400 Zamość
92. Borowa Helena rosyjski (2008-04-23) polskie warmińsko-mazurskie TP/5/08 Grota-Roweckiego 2/40
19-300 Ełk
Tel:087-732-14-85, 0600-446-724
Email: helkowbor@wp.pl
93. Borys Iwona francuski (2000-04-20), rosyjski (2000-04-20) polskie warmińsko-mazurskie TP/3047/05 os. Gutkowo 77A
11-041 Olsztyn
Tel:(089) 523-94-230 502-592-892
Email: paroles1@wp.pl
94. Borysiak Łukasz rosyjski (2005-01-24) polskie kujawsko-pomorskie TP/181/05 Sieroca 19/19
85-113 Bydgodzcz
95. Borzemski Andrzej rosyjski (1958-11-27), ukraiński (1958-11-27) polskie dolnośląskie TP/1749/05 Wiśniowa 18a m. 3
53-137 Wrocław
96. Bramska Olena rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/15/13 Siennicka 40A
04-393 Warszawa
Tel:696-313-294, (022) 870-00-64
Email: cumdeo@wp.pl
97. Brandmiller-Witowska Lidia niemiecki (1992-03-17), rosyjski (1992-03-17) polskie mazowieckie TP/1974/05 Jana Paska 22 B
01-640 Warszawa
98. Broda Ewa rosyjski (1998-12-01) polskie podkarpackie TP/1950/06 Jana Pawła II 2
37-550 Radymno
99. Brożyna-Jędrzejczyk Wiesława rosyjski (1997-04-14) polskie świętokrzyskie TP/5465/05 Małowicza 9/6
26-110 Skarżysko-Kamienna
100. Bryczkowska Nina rosyjski (1993-01-29) polskie lubuskie TP/3811/05 Robotnicza 54
68-300 Lubsko
1 2 3 4 5  ...  13