Lista tłumaczy przysięgłych

 
 

*Powyższa lista nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego.

Lp. Imię Języki Obywatelstwa Województwo Numer Adres do korespondencji
201. Dyrduł Anna rosyjski (2000-09-01) polskie świętokrzyskie TP/6492/05 Wyspiańskiego 1A/18
25-409 Kielce
Tel:041 331 95 56
202. Dyrlica Józef rosyjski (1978-09-06) polskie wielkopolskie TP/599/05 Ryb 3
61-244 Poznań
Tel:(61) 877-92-01
Tel:600354120
Email: dyrlica@onet.pl
203. Dziaduła Mieczysław Stanisław rosyjski (1998-09-29) polskie podlaskie TP/6083/05 Kolejowa 8, Niewodnica Kościelna
18-106 Turośń Kościelna
Tel:(085) 650-45-54, 0-602-778-938
204. Dziedzic Joanna rosyjski (2001-02-22) polskie podlaskie TP/6058/05 Al. Niepodległości 5 m. 33
15-674 Białystok
Tel:(085) 66 105 46, kom. 503 511 215
205. Dziedziewicz Grażyna rosyjski (1992-08-26) polskie dolnośląskie TP/316/06 Świętosławy 6/10
67-200 Głogów
206. Dzieniszewska Dorota rosyjski (1994-12-02) polskie podlaskie TP/4481/05 Kopernika 12b
16-300 Augustów
207. Dzierżanowska-Wasielewska Ewa rosyjski (1992-05-07) polskie pomorskie TP/536/05 Przybosia 9
83-110 Tczew
Tel:(058) 531-48-160 601 691-850
208. Dziewałtowski-Gintowt Michał rosyjski (2000-11-16) polskie wielkopolskie TP/2426/05 Wypoczynkowa 48/1
64-300 Nowy Tomyśl
209. Dziewońska Dorota angielski (1991-04-16), rosyjski (1991-04-16) polskie małopolskie TP/2068/06 Oboźna 4/24
30-011 Kraków
210. Dziurkowska Barbara rosyjski (2005-01-17) polskie lubelskie TP/5482/05 Al. Sportowa 1/7
22-600 Tomaszów Lubelski
Tel:607 056 344
211. Erdt Janina rosyjski (1971-12-11) polskie dolnośląskie TP/1842/05 Józefa Piłsudskiego 3/12
50-048 Wrocław
212. Evmenkova Svetlana rosyjski (2018-03-23) polskie mazowieckie TP/13/18 Wilcza 55/63 m. 45
00-679 Warszawa
Tel:727-880-171
Email: evmenkova.s@gmail.com
213. Falenta Henryka rosyjski (1980-11-27) polskie śląskie TP/989/06 Wczasowa 18 b/5
40-694 Katowice
214. Falkowska Ewa Marianna rosyjski (1989-12-05) polskie warmińsko-mazurskie TP/3054/05 Pszenna 17
10-832 Olsztyn
215. Fedoruk Irena białoruski (1991-10-09), rosyjski (1991-10-09) polskie lubuskie TP/1588/05 Staszica 9c/9
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel:95 72 90 807; 607 529 644
Email: irena_fedoruk7@wp.pl
216. Feldo Kazimierz rosyjski (1983-03-15) polskie mazowieckie TP/1997/05 Anielewicza 7 m 22
00-161 Warszawa
217. Ferdyn Kateryna rosyjski (2012-04-26), ukraiński (2013-04-15) polskie mazowieckie TP/14/12 Warszawska 29
05-504 Złotokłos
Tel:531-846-675
Email: office@greenink.pl
218. Fert Tatiana rosyjski (1996-02-01) polskie opolskie TP/1100/05 Żyrowa ul. 1 Maja 11
47-330 Zdzieszowice
Tel:602 432 406, 695376614, 77 484 57 86
Email: tatfer@wp.pl
219. Fiedotow Eugenia rosyjski (1996-05-29) polskie mazowieckie TP/3684/05 Krzywickiego 1/12
07-410 Ostrołęka
220. Fijarczyk Elżbieta rosyjski (2000-10-12) polskie warmińsko-mazurskie TP/6313/05 Opin 70
11-130 Orneta
Tel:692-488-212
Email: elfi2308@gmail.com
221. Filimonova Karolina rosyjski (2014-02-18) polskie małopolskie TP/41/14 os. 2 Pułku Lotniczego 1h/26
31-867 Kraków
Tel:513-569-044
Email: karolina.filimonova@gmail.com
Www: http://filimonova.pl
222. Filipiuk Ewa rosyjski (1994-12-12) polskie lubelskie TP/333/07 Warszawska 6/6
21-300 Radzyń Podlaski
Tel:0-83 352-82-24
223. Filipowicz Bożena rosyjski (1995-02-06) polskie lubelskie TP/6364/05 Kolejowa 21
21-200 Parczew
224. Firkowicz Eugenia rosyjski (1989-03-06) polskie pomorskie TP/3314/05 Armii Krajowej 40 m.1
81-870 Sopot
Tel:(58) 551-53-73; kom. 0601-621-941
Email: efirkowicz@2com.pl
225. Flacha Mieczysława dr nauk hum. rosyjski (1995-04-05) polskie mazowieckie TP/2011/06 Nowoursynowska 131K
02-797 Warszawa
226. Flajs Bela rosyjski (1991-06-12) polskie dolnośląskie TP/4860/05 Osiedle Błękitne 9B m.10
58-200 Dzierżoniów
227. Foltman Anna Ewa rosyjski (1994-12-14) polskie małopolskie TP/858/06 Zaczarowane Koło 5/19
30-087 Kraków
228. Foluszewski Patryk rosyjski (2020-02-21) polskie zachodniopomorskie TP/49/20 Romera 71/9
71-246 Szczecin
Tel:694-047-833
Email: p.foluszewski@wp.pl
229. Fontani Olga rosyjski (1996-04-26) polskie mazowieckie TP/877/05 M. Sengera "Cichego" 7 m. 4
02-790 Warszawa
Tel:600-499-711
Email: ofinezja@gmail.com
230. Formella Wanda niemiecki (1975-01-20), rosyjski (1975-01-20) polskie zachodniopomorskie TP/5103/05 Klemensiewicza 10/4
70-028 Szczecin
231. Frąckiewicz Teresa rosyjski (1987-05-07) polskie lubelskie TP/335/07 Strażacka 8/50
20-012 Lublin
232. Frąckowiak Robert rosyjski (1993-06-25) polskie zachodniopomorskie TP/133/07 Kujawska 5/6 m. 13
70-425 Szczecin
Tel:0-91 488-77-56
Email: robertafra@poczta.onet.pl
233. Frączkiewicz Teresa rosyjski (1987-03-20) polskie dolnośląskie TP/436/06 Poznańska 15b m. 3
56-200 Góra Śląska
234. Fronc Lucyna rosyjski (2001-12-14) polskie podkarpackie TP/3744/05 Roderyka Alsa 4/3
35-030 Rzeszów
235. Frukacz Iwona rosyjski (1996-08-19) polskie śląskie TP/4909/05 Drzewna 58
42-280 Częstochowa
236. Fulczyńska Walentyna rosyjski (1993-11-29) polskie dolnośląskie TP/6541/05 Czarnoleska 44J
58-500 Jelenia Góra
Tel:502-246-161
Email: walentynafulczynska@poczta.onet.pl
237. Gajda Joanna rosyjski (1996-06-03) polskie śląskie TP/752/06 Starogliwicka 19
44-109 Gliwice
238. Gajewska Ewa rosyjski (1995-09-22) polskie śląskie TP/1436/05 Mieszka I 19a/9
44-194 Knurów
239. Gajewska Halina rosyjski (2004-09-03) polskie zachodniopomorskie TP/2434/06 Kosynierów 30
78-500 Drawsko Pomorskie
240. Gajewski Mirosław rosyjski (1990-09-27), wietnamski (1990-09-27) polskie mazowieckie TP/4387/05 Szyszkowa 37
05-090 Słomin
Tel:573-992-794
Email: tlumaczenia.vn@gmail.com
241. Gajewski Waldemar rosyjski (1999-04-30) polskie mazowieckie TP/2007/06 Ostoja 12
03-289 Warszawa
242. Gałecka Katarzyna rosyjski (1987-06-08) polskie lubelskie TP/6363/05 Gen. Hallera 6 m. 16
21-040 Świdnik
Tel:661 68 75 23
243. Gancarz Dariusz dr nauk hum. rosyjski (2004-01-20) polskie małopolskie TP/304/05 Al.Beliny-Prażmowskiego 14
31-514 Kraków
Tel:606-919-497
Email: gandarus@gandarus.pl
244. Gardzilewicz Halina rosyjski (2002-02-04) polskie dolnośląskie TP/3483/05 Rubinowa 37
55-200 Oława
245. Gasek Bogumił rosyjski (2010-04-22) polskie dolnośląskie TP/15/10 Borowska 204/2
50-557 Wrocław
Tel:504-482-380
Email: rosyjski.tlumacz@wp.pl
246. Gazarian Aleksander rosyjski (2002-05-28) polskie wielkopolskie TP/5910/05 T. Mateckiego 24/39
60-689 Poznań
Tel:0-61 221-06-36
Email: galexy@amu.edu.pl
247. Gesing Elżbieta rosyjski (2004-05-10) polskie lubuskie TP/4768/05 Piaskowa 4
68-100 Żagań
Tel:883 05 36 15
Email: lizag@tlen.pl
248. Getler Ludmiła dr rosyjski (1984-01-05) polskie śląskie TP/2617/06 Kopalniana 4a/4
44-100 Gliwice
Tel:601-442-342
Email: lgetler@poczta.onet.pl
249. Giczel Teresa rosyjski (2001-05-09) polskie małopolskie TP/2279/06 Orzeszkowej 16/12
32-305 Olkusz
Tel:(032) 641 33 14, kom. 0505 101 872
Email: giterka@neostrada.pl
250. Giec-Pacharzyna Aneta rosyjski (1999-12-14) polskie śląskie TP/1601/06 Kazimierza Wielkiego 20
17-200 Racibórz
251. Giejsztowt Irena rosyjski (1974-02-26) polskie mazowieckie TP/2031/05 Sowińskiego 12 m 34
05-120 Legionowo
252. Gierzyński Andrzej rosyjski (1976-11-12) polskie pomorskie TP/3364/05 Chałubińskiego 22/59
80-807 Gdańsk
Tel:tel/fax 58 302-87-51
Tel:501 107 202
Email: perfectcontact@op.pl
253. Gilowska Agnieszka niemiecki (1998-03-26), rosyjski (1998-03-26) polskie podkarpackie TP/925/06 Paderewskiego 32
37-500 Jarosław
254. Glejzer Alicja Maria rosyjski (1973-11-30) polskie świętokrzyskie TP/6499/05 Mickiewicza 14/24
26-110 Skarżysko-Kamienna
Tel:609 029 709, (41)25 11 456, (41)25 30 580
255. Glica Krzysztof rosyjski (1998-04-30) polskie opolskie TP/6652/05 Gorzowska 50
46-300 Olesno
256. Gładysz Marzanna rosyjski (2003-11-14), ukraiński (1998-06-04) polskie lubelskie TP/5484/05 Marszałka Józefa Piłsudskiego 67/54
22-400 Zamość
Tel:084 627-40-97, 0604-578-177
Email: marzannag@vp.pl
257. Głownia Bogusław dr inż. rosyjski (1980-02-19) polskie śląskie TP/1842/06 Kozielska 75/29
44-100 Gliwice
258. Głód Grażyna rosyjski (1994-06-30) polskie dolnośląskie TP/1702/05 Cybulskiego 35a/21
50-205 Wrocław
Tel:502 483 776
Email: gglod@wp.pl
259. Goch Jolanta rosyjski (1999-03-30) polskie podkarpackie TP/603/07 Kościuszki 8
37-300 Leżąjsk
260. Godziszewska Anna rosyjski (2003-04-16) polskie lubelskie TP/5052/05 Kalinowice 9
22-400 Zamość
261. Gołąb Małgorzata Teresa rosyjski (1995-03-24) polskie warmińsko-mazurskie TP/4031/05 Obrońców Westerplatte 10/4
10-400 Kętrzyn
262. Gołąbiewska Adela Karina rosyjski (2001-06-01) polskie podlaskie TP/3059/05 Towarowa 6/64
15-007 Białystok
263. Gołdzińska Ewa rosyjski (1998-12-17) polskie mazowieckie TP/6123/05 Wiślana 75
26-700 Zwoleń
264. Gołubowska Raisa rosyjski (1995-12-12) polskie podlaskie TP/6/05 Pogodna 2 m.49
15-354 Białystok
Tel:+48 602 654 268
Email: rutranslator@yahoo.com
265. Gołuch Helena rosyjski (1997-10-17) polskie śląskie TP/1261/05 Akacjowa 873
43-374 Buczkowice
266. Gorecka Tamara rosyjski (2020-10-14) polskie wielkopolskie TP/87/20 Rawicka 24b/8
63-700 Krotoszyn
Tel:535-391-091
Email: tamgo@wp.pl
267. Gorol Krystyna rosyjski (1998-06-25) polskie śląskie TP/2683/06 Główna 32
42-287 Psary
268. Góra Ewa rosyjski (2004-07-15) polskie małopolskie TP/587/06 Wrząsowice 181
32-040 Świątniki Górne
269. Góra Irena Maria rosyjski (2004-04-22) polskie małopolskie TP/2179/06 Adolfa Szyszko - Bohusza 9
32-800 Bucze
Tel:(014) 686 87 55
Tel:606-658-614
Email: irenagora@poczta.fm
270. Górecka Barbara rosyjski (1988-12-20) polskie lubelskie TP/382/06 Rubinowa 2/152
20-575 Lublin
271. Górecka-Ciechacka Agnieszka angielski (2002-11-05), rosyjski (2002-11-05) polskie kujawsko-pomorskie TP/5858/05 Ewy Szelburg-Zarembiny 21/46
85-792 Bydgoszcz
272. Górska Irena rosyjski (1997-05-09) polskie warmińsko-mazurskie TP/3060/05 Pawła Sowy 14, Kieźliny
10-371 Olsztyn
Tel:089-513-50-73, 0608-42-57-96
273. Górska Raisa rosyjski (2000-02-23) polskie mazowieckie TP/2632/06 ul. Tenisowa 19 m. 11
05- 509 Józefosław
Tel:0-697-388-465
274. Grabarczuk Galina białoruski (2004-04-01), rosyjski (2004-04-01) polskie lubelskie TP/6367/05 Wołyńska 3/43
20-100 Chełm
275. Grabińska Gizela dr rosyjski (2005-10-03) polskie mazowieckie TP/3182/05 Konwaliowa 40
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel:(022) 773-26-09, 0601-209-769
Email: gizela.grabinska@wp.pl, ggizi@mail.ru
276. Grabiński Krzysztof rosyjski (1995-06-21) polskie śląskie TP/6657/05 Henryka Sienkiewicza 15/7
42-130 Wręczyca Wielka
277. Graczyk Danuta rosyjski (1998-12-14) polskie kujawsko-pomorskie TP/5815/05 Drzycimska 45
85-555 Bydgoszcz
Tel:(0 52) 340-35-13
Tel:795-506-480
Email: danuta.graczyk@gmail.com
278. Gralicka Elżbieta rosyjski (1994-08-08) polskie mazowieckie TP/3625/05 Otolińska 7/33
09-402 Płock
279. Granda Elżbieta rosyjski (2001-12-10) polskie podkarpackie TP/1948/06 Buszkowiczki 163, pow. Przemyśl
37-710 Żurawica
Tel:egranda@interia.pl
280. Greczan-Gierasimiuk Maria rosyjski (1993-07-07) polskie pomorskie TP/4084/05 Wrocławska 81C/6
81-553 Gdynia
281. Gregorczyk Joanna Maria rosyjski (1991-11-18) polskie mazowieckie TP/3687/05 Gen. Maczka 10
06-100 Pułtusk
282. Groblewska Bożena rosyjski (1998-08-13) polskie łódzkie TP/5371/05 Batorego 36/36
98-100 Łask
283. Grochowska-Iwańska Krystyna dr nauk hum. rosyjski (1993-08-23) polskie mazowieckie TP/3470/05 Krzywoustego 2/18
09-400 Płock
284. Grodzińska Elżbieta rosyjski (1987-03-09) polskie mazowieckie TP/95/05 Zakręt 1 A m. 4
02-907 Warszawa
Tel:(022) 842-19-31; 0606-650-159
285. Groth Danuta rosyjski (2003-02-27) polskie warmińsko-mazurskie TP/3061/05 Sikorskiego 35 m 11
11-200 Bartoszyce
286. Gruca-Koc Barbara rosyjski (1975-07-31) polskie śląskie TP/1242/06 Teatralna 9/6
40-003 Katowice
287. Gruchot Maria rosyjski (1992-10-06) polskie mazowieckie TP/3626/05 S.Fabiszewskiego 5A
09-500 Gostynin
Tel:0601-383-374
Email: maria.gruchota@op.pl
288. Grudzień Czesława rosyjski (1998-03-25) polskie świętokrzyskie TP/6612/05 Kochanowskiego 26 m 7
25-384 Kielce
Tel:0 41 362 20 85, 668 341 737
Email: czeslawagrudzien@poczta.onet.pl
289. Gryniewicki Jan rosyjski (1998-06-10) polskie podlaskie TP/6087/05 Mickiewicza 81a/1
17-210 Narew
290. Grzebień Katarzyna rosyjski (2001-12-10) polskie podkarpackie TP/957/06 Cegielniana 18/6
38-500 Sanok
Tel:(013) 464 88 13, kom. 0602 821 797
291. Grzegrzółka Andrzej rosyjski (1988-04-18) polskie dolnośląskie TP/1682/05 Wrocławska 9/6
59-220 Legnica
292. Grzesińska Małgorzata rosyjski (1994-06-27) polskie wielkopolskie TP/738/05 Podmiejska 28/37
62-800 Kalisz
293. Grzębowska Regina litewski (1987-05-25), rosyjski (1987-05-25) polskie kujawsko-pomorskie TP/3573/05 Gajowa 78/6
85-087 Bydgoszcz
Tel:602-797-301
Email: regina@tlumacz-litewski.pl
Www: http://tlumacz-litewski.pl
294. Guc Teofila rosyjski (1993-09-13) polskie zachodniopomorskie TP/5130/05 Laskowo 16c
74-210 Przelewice
295. Gulbinowicz Małgorzata rosyjski (1993-05-25) polskie łódzkie TP/709/05 Srebrzyńska 95 m.12
94-203 Łódź
Tel:691 982 753
Email: m.gulbinowicz@op.pl
296. Guldon Łukasz rosyjski (1998-12-14) polskie świętokrzyskie TP/6488/05 Brody 31
26-015 Pierzchnica
297. Gumółka Monika rosyjski (2001-01-24) polskie małopolskie TP/1465/06 E. Orzeszkowej 10/20
32-305 Olkusz
298. Guszczin Maria Barbara rosyjski (1996-11-05) polskie kujawsko-pomorskie TP/5818/05 Szpitalna 7/66
85-826 Bydgoszcz
Tel:(052) 372-65-36, 696 03 04 94
Email: barbaraguszczin@gmail.com
299. Guzewicz Magdalena rosyjski (1992-06-05) polskie kujawsko-pomorskie TP/189/05 WIosny Ludów 5/15
85-858 Bydgoszcz
Tel:(052) 361-82-00; 0604-132-843
Email: guzewicz@poczta.wp.pl
300. Gwóźdź Joanna rosyjski (1979-10-12) polskie śląskie TP/737/06 Magazynowa 6/9
41-700 Ruda Śląska
1  ...  1 2 3 4 5 6 7  ...  13