Lista tłumaczy przysięgłych

 
 

*Powyższa lista nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego.

Lp. Imię Języki Obywatelstwa Województwo Numer Adres do korespondencji
401. Klatt Halina rosyjski (1998-01-09) polskie warmińsko-mazurskie TP/308/05 Ostródzka 46 A/22
14-200 Iława
Tel:0604-601-195
Email: tklatt@wp.pl
402. Klejmont Agnieszka rosyjski (2013-04-17) polskie pomorskie TP/44/13 Benzynowa 21
83-011 Gdańsk
Email: a.kilikowska@poczta.fm
403. Klimczuk Alina rosyjski (2003-05-29) polskie podlaskie TP/6441/05 Pogodna 27A/26
15-365 Białystok
Tel:0 500 294 719
404. Klimek-Piastowska Irena rosyjski (1996-09-30) polskie wielkopolskie TP/4224/05 Grabów Pustkowie
63-520 Grabów Nad Prosną
405. Klimowicz-Bożko Grażyna rosyjski (2008-04-23) polskie pomorskie TP/15/08 Chylońska 289 m. 24
81-016 Gdynia
Tel:058-623-68-44, 0504-545-330
406. Kłos Wieńczysław rosyjski (1992-06-06) polskie dolnośląskie TP/4962/05 Forteczna 6 m 16
58-314 Wałbrzych
407. Kłosowicz Teresa rosyjski (2000-11-16) polskie wielkopolskie TP/2449/05 Os. Piastowskie 4a m. 4
62-200 Gniezno
408. Kłosowicz Ala rosyjski (1985-05-23) polskie mazowieckie TP/2003/05 Wiktorska 95/97 m.50
02-582 Warszawa
Tel:(022) 844-65-51
Email: om54@wp.pl
409. Kłyż Roman rosyjski (1997-08-08) polskie wielkopolskie TP/2381/06 Kaczki Średnie 67/9
62-700 Turek
410. Kmiecik Edyta rosyjski (2005-01-14) polskie podkarpackie TP/934/06 1 Maja 27 m. 2
28-700 Ustrzyki Dolne
411. Kmiecińska Aldona rosyjski (1984-08-17) polskie mazowieckie TP/2174/06 Polna 7
96-500 Sochaczew
412. Knap Donata rosyjski (1992-10-29) polskie zachodniopomorskie TP/602/07 Al. 3 Maja 41/3
76-200 Słupsk
413. Kniaziewicz Tomasz rosyjski (2004-11-10) polskie lubelskie TP/5494/05 Kolonia Sól 128
23-400 Kolonia Sól
Tel:0507-063-494
Email: translations@transtrade.com.pl
414. Kniaź Bernarda rosyjski (2004-09-30) polskie pomorskie TP/664/07 Jabłońskiego 7/4
80-776 Gdańsk
415. Kobos Jarosława rosyjski (1989-09-18) polskie wielkopolskie TP/281/07 Traugutta 16/15
62-400 Słupca
Tel:0-510-266-836
416. Kobryń Jerzy rosyjski (1997-12-19) polskie dolnośląskie TP/2164/06 Os. Szkolne 15/9
57-500 Bystrzyca Kłodzka
417. Kobuszewski Tomasz rosyjski (1989-12-22) polskie świętokrzyskie TP/6489/05 Krukowska 46
27-600 Sandomierz
418. Kobylińska Danuta rosyjski (2004-12-16) polskie dolnośląskie TP/4834/05 Kopernika 9/2
58-310 Szczawno Zdrój
419. Koc Adela angielski (1997-10-14), rosyjski (1997-10-14) polskie kujawsko-pomorskie TP/3585/05 Długa 12
89-121 Ślesin k. Nakła
420. Kochner Elżbieta rosyjski (1955-06-29) polskie kujawsko-pomorskie TP/1596/06 Wodna 12
87-400 Golub-Dobrzyń
421. Kokodyńska-Królikowska Aldona rosyjski (2003-10-13), ukraiński (2003-10-13) polskie małopolskie TP/2844/05 Ojcowska 90
31-344 Kraków
Tel:889-414-019
Email: a.kokodynska.krolikowska@gmail.com
422. Kolaj Maria rosyjski (1997-10-14) polskie warmińsko-mazurskie TP/309/05 Norwida 11/3
13-200 Działdowo
423. Kolesnikow Gleb rosyjski (1994-05-09), ukraiński (1994-05-09) polskie śląskie TP/356/05 Kijowska 47/40
40-754 Katowice
Tel:(032) 206-40-79
424. Kołakowska Stefania rosyjski (1995-10-16) polskie mazowieckie TP/2026/05 Powstańców Warszawy 16 m 21
05-500 Piaseczno
425. Kołos Aleutyna rosyjski (1996-04-26) polskie podlaskie TP/150/06 Kazańska 5/35
18-400 Łomża
Tel:604-902-132
Email: akolos53@wp.pl
426. Komar Bogusława rosyjski (1998-01-05), ukraiński (1994-04-14) polskie podkarpackie TP/958/06 Kruhel Wielki 2A
37-700 Przemyśl
427. Kondrusik - Kałajtan Katarzyna rosyjski (2001-02-22) polskie podlaskie TP/6459/05 Białostocka 57/1
16-040 Gródek
428. Konieczko Joanna rosyjski (1994-10-17) polskie śląskie TP/1315/06 Wł. Jagiełły 1/35
42-500 Będzin
429. Konieczna Aleksandra rosyjski (1994-08-25) polskie kujawsko-pomorskie TP/5837/05 Paterek, ul. Leśna 19
89-100 Nakło n/Notecią
430. Koniew Irena rosyjski (1972-04-26) polskie śląskie TP/662/07 Sobieskiego 10 m. 5
41-800 Zabrze
Tel:032-271-69-66
Email: irena.koniew@asf.ath.cx
431. Koniewska Anna Ewa rosyjski (2008-10-23) polskie mazowieckie TP/64/08 Zachariasza 2/4/38
03-761 Warszawa
Tel:0605-065-544
Email: translatoros@gmail.com
432. Konior Wanda rosyjski (2012-04-26), ukraiński (2012-04-26) polskie małopolskie TP/31/12 Mogilska 13/7
31-542 Kraków
Tel:662158931
Email: wanda.konior@tlumaczalnia.pl
Www: http://www.tlumaczalnia.pl
433. Koniuszewska Natalia francuski (1984-11-20), rosyjski (1984-11-20) polskie mazowieckie TP/4532/05 Belwederska 14/29
00-762 Warszawa
434. Koniuszewska-Derlatka Halina angielski (1988-02-19), rosyjski (1988-02-19) polskie mazowieckie TP/4533/05 Sienkiewicza 62
05-126 Nieporęt
435. Konopka Irena rosyjski (2003-09-26) polskie podlaskie TP/1248/05 Świętojańska 13/4 m. 27
15-082 Białystok
436. Koperska Helena rosyjski (2006-10-06) polskie mazowieckie TP/2399/06 Rajska 5 m. 62
02-654 Warszawa
Tel:+48 780-078-521
Email: hkoperska@op.pl
437. Kopij Katarzyna angielski (1994-02-14), rosyjski (1994-02-14) polskie mazowieckie TP/2345/06 Korfantego 30
01-496 Warszawa
438. Korba Karol rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/46/13 F. Łukaszczyka 2 m. 12
02-781 Warszawa
Tel:602 768 084
Email: kjkorba@gmail.com
439. Korcz-Bombała Irena rosyjski (1999-09-06) polskie warmińsko-mazurskie TP/4118/05 Wachowskiego 2/1
10-691 Olsztyn
440. Kordecka Ewa rosyjski (2009-04-23) polskie mazowieckie TP/21/09 Sokratesa5/77
01-909 Warszawa
Tel:604 676 682
441. Korgul Mariusz rosyjski (1998-09-30) polskie mazowieckie TP/5495/05 Sosnkowskiego 43/2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel:602-765-774
Email: mariuszkor@op.pl
442. Korol Barbara rosyjski (1991-01-22) polskie lubuskie TP/206/07 Husarska 5
66-400 Gorzów Wlkp.
443. Koronkiewicz Barbara rosyjski (1996-09-25) polskie podlaskie TP/1702/06 Kopernika 21B
16-300 Augustów
Tel:087-643-26-62, 0694-670-040
Email: dddaugustow@o2.pl
444. Korońska Iwona rosyjski (2002-04-09) polskie lubelskie TP/5496/05 Krubieszów 36/4
22-500 Hrubieszów
445. Korycińska Lucyna dr nauk hum. rosyjski (1992-04-28) polskie małopolskie TP/296/06 Konrada Wallenroda 55/4
30-867 Kraków
446. Korzeniewska Irina angielski (2004-12-16), rosyjski (2004-12-16) polskie warmińsko-mazurskie TP/4117/05 Dębowa 17
11-034 Stawiguda
447. Korzyn Wacława rosyjski (2000-01-11), ukraiński (2000-01-11) polskie małopolskie TP/1140/06 skr. poczt. 26
30-964 Kraków 42
448. Kosiewicz Agnieszka Joanna rosyjski (2003-01-07) polskie warmińsko-mazurskie TP/310/05 al. Wojska Polskiego 2/2
14-300 Morąg
Tel:+89 757-64-64
Email: kosiewicza@wp.pl
449. Kosior Danuta rosyjski (2004-05-05) polskie podlaskie TP/1207/05 Lewickie 77
16-061 Juchnowiec
450. Kossakowska-Maras Maria dr nauk hum. rosyjski (1999-03-30) polskie podkarpackie TP/3976/05 Pułaskiego 9/122
35-011 Rzeszów
Tel:600-363-792
Email: kossakowska-maras@wp.pl
451. Kostrzewska Aleksandra rosyjski (1996-12-02) polskie dolnośląskie TP/1951/06 Morcinka 43/31
58-500 Jelenia Góra
Tel:075 76 49 249 , 0512 512 062
Email: aktjr@wp.pl
452. Kościelniak Stanisław rosyjski (1978-02-07) polskie wielkopolskie TP/2422/06 Spółdzielców 3/25
62-700 Turek
453. Kościołek Grażyna rosyjski (1988-05-19) polskie opolskie TP/421/07 Sądowa 6
47-300 Krapkowice
Tel:0-77 46-69-530, 45-65-786, 45-65-787, 0-606-853-341
Email: grazyna@roltech.com.pl
454. Kotarba Jolanta rosyjski (2004-04-29) polskie świętokrzyskie TP/5262/05 Leśna 54A
26-130 Suchedniów
Tel:0785-546-711
455. Kotkiewicz Aurelia dr nauk hum. rosyjski (1991-04-16) polskie śląskie TP/4921/05 Łódzka 25 m 80
42-200 Częstochowa
456. Kotowicz Janina dr nauk hum. rosyjski (1968-05-24) polskie warmińsko-mazurskie TP/3067/05 Wyszyńskiego 10 m 16
10-455 Olsztyn
457. Kotski Walery rosyjski (2004-05-05) polskie podlaskie TP/1237/05 Wyszyńskiego 2/1 lok. 201
15-888 Białystok
458. Kotuszewska Grażyna rosyjski (2001-02-22) polskie podlaskie TP/6440/05 Sybiraków 12 m 82
15-204 Białystok
459. Kotynia Julia rosyjski (2014-02-18) polskie łódzkie TP/9/14 Pomorska 476 L
92-735 Łódź
Tel:669-861-057
Email: julia.kotynia@gmail.com
460. Kowalczyk-Kotowska Danuta rosyjski (1992-03-23) polskie mazowieckie TP/3692/05 Wiązowna 12
07-410 Ostrołęka
Tel:609 688 521
461. Kowalewska Krystyna rosyjski (1991-10-14) polskie mazowieckie TP/3756/05 15 Sierpnia 63
96-500 Sochaczew
462. Kowalewska Beata rosyjski (2002-02-26) polskie mazowieckie TP/5497/05 Jadźwingów 5/7 m.91
02-692 Warszawa
Email: b.kowalewska@wp.pl
463. Kowaliszyn Irena rosyjski (1994-03-10) polskie mazowieckie TP/4380/05 Gandhiego 27 m 38
02-645 Warszawa
Tel:(022) 844-39-26
464. Kowalska Lucyna rosyjski (2003-03-11) polskie świętokrzyskie TP/1733/06 Górna 35
27-200 Starachowice
465. Kowalska Grażyna Józefa rosyjski (2006-04-03) polskie mazowieckie TP/1877/06 Bogusławskiego 20 m. 44
01-923 Warszawa
Tel:022 833 89 28, 0609-440-681
Email: grazyna51@op.pl
466. Kowbel Anita rosyjski (1988-11-30) polskie podkarpackie TP/888/06 Biskupa Glazera 20/96
37-700 Przemyśl
467. Kozak Piotr rosyjski (1998-07-28) polskie dolnośląskie TP/449/07 Zielona 15/1
59-220 Legnica
Tel:0-508-198-065
Email: pkozak@arej.pl, kozak70@tlen.pl
468. Kozanowska-Skoczylas Danuta rosyjski (2000-11-22) polskie kujawsko-pomorskie TP/4727/05 Boya-Żeleńskiego 34/3
85-858 Bydgoszcz
469. Kozłowski Dariusz rosyjski (1998-03-16) polskie mazowieckie TP/2192/05 Zawiszy 16B/98
01-167 Warszawa
Tel:0 508-121-418
470. Kragiel Aneta rosyjski (2000-08-17) polskie warmińsko-mazurskie TP/3023/05 Bohaterów Warszawy 25/40
11-200 Bartoszyce
471. Krajewska Monika dr rosyjski (2002-11-27) polskie pomorskie TP/4039/05 Jasieńska 82/4
80-175 Gdańsk
Email: monika.krajewska@umk.pl
472. Krasecka Olga rosyjski (2002-03-05) polskie dolnośląskie TP/401/06 Pomorska 58 m.20
59-220 Legnica
473. Krasnopolska-Maliszewska Lilia angielski (2001-12-21), rosyjski (2001-12-21) polskie warmińsko-mazurskie TP/4116/05 Występ 12
12-114 Rozogi
Tel:089-722-64-57, 0663-137-149
Email: for_lila@wp.pl
474. Krawczuk Jerzy Marek rosyjski (1989-11-30) polskie podlaskie TP/4496/05 Widłakowa 8
16-300 Augustów
475. Krawczyk Beata rosyjski (1987-06-08) polskie mazowieckie TP/1901/06 Włodarzewska 87b/82
02-393 Warszawa
Tel:0602-870-771
Email: beata_krawczyk@tlen.pl
476. Krawiec Lidia rosyjski (1996-12-17) polskie wielkopolskie TP/2367/05 Kilińskiego 32/22
62-300 Września
Tel:511 695 311
477. Kriuczkowa Wiera rosyjski (1985-07-01) polskie lubuskie TP/3793/05 Matejki 26c/31
67-100 Nowa Sól
478. Kroll Edward rosyjski (1993-08-03) polskie mazowieckie TP/433/07 Szkolna 17
08-110 Siedlce
Tel:025 632 43 20 kom. 607 043 535
Email: edkroll@poczta.onet.pl
479. Król Renata rosyjski (1999-03-30) polskie podkarpackie TP/2667/05 Ducha Świętego 5/78
39-300 Mielec
Tel:0503-549-057
Email: renata.konig@poczta.fm
480. Kruk Jacek rosyjski (1992-06-02) polskie małopolskie TP/365/06 Grota-Roweckiego 47/57
30-348 Kraków
Tel:012 267 06 83
Tel:607-949-435
481. Krupa Beata rosyjski (1997-04-23) polskie śląskie TP/1202/06 pl. Grunwaldzki 4b/60
40-127 Katowice
482. Krupa Danuta rosyjski (1993-01-14) polskie lubelskie TP/573/07 Rogózieńska 9/21
22-600 Tomaszów Lubelski
483. Krupa Michalina rosyjski (2009-04-23) polskie lubelskie TP/3/09 Kleeberga 20
21-411 Wojcieszków
Email: barszcz_michalina@op.pl
484. Krupińska Maria rosyjski (1995-02-20) polskie dolnośląskie TP/4766/05 Stefana Batorego 7/11
59-900 Zgorzelec
Tel:(075) 771-39-63, 0604-715-567
485. Krupnik Agnieszka rosyjski (1997-02-12) polskie małopolskie TP/364/06 Nad Potokiem 9
32-050 Skawina
486. Krupowicz Wojciech białoruski (1964-04-23), rosyjski (1964-04-23) polskie mazowieckie TP/469/05 Gomółki M. 8 m. 1
01-604 Warszawa
Tel:22 839 02 59, 605-106-208
Email: wkl@onet.pl; w.krupowicz@wp.pl
487. Krymow Elżbieta Maria rosyjski (1994-02-25) polskie wielkopolskie TP/1689/06 Łagodna 9/1, Czmoń
62-035 Kórnik
Tel:608-149-772
Email: Elzbieta-krymow@wp.pl
488. Krzemiński Krzysztof rosyjski (2005-01-26) polskie kujawsko-pomorskie TP/3031/05 Jaśminowa 3
87-165 Wielka Nieszawka
Tel:0698-523-996
Email: krzysiek.krzeminski@wp.pl
489. Krzysztoń Urszula niemiecki (1996-10-14), rosyjski (1996-10-14) polskie śląskie TP/359/05 11 listopada 143/172
41-219 Sosnowiec
Tel:(032) 263-79-37
490. Kubala Hanna rosyjski (2004-11-04) polskie łódzkie TP/2516/05 B.Chrobrego 1/19
97-300 Piotrków Trybunalski
491. Kubiak Hanna rosyjski (1993-06-02) polskie pomorskie TP/4310/05 Juranda ze Spychowa 15/24
83-200 Starogard Gdański
492. Kubik Janina rosyjski (1993-03-31) polskie zachodniopomorskie TP/69/07 Zawadzkiego 43/5
71-246 Szczecin
493. Kuc Katarzyna rosyjski (2015-03-27), ukraiński (2015-12-21) polskie zachodniopomorskie TP/33/15 M. Dąbrowskiej 2c/5
73-110 Stargard Szczeciński
Email: kuc.katarzyna@gmail.com
494. Kucharska Lilia rosyjski (2022-06-10), ukraiński (2022-06-10) polskie mazowieckie TP/10/22 Bernardyńska 16 m 50
02-904 Warszawa
Tel:735 607 032
Email: lilia.kucharska@gmail.com
495. Kuczyniecka Edyta rosyjski (2002-05-06) polskie mazowieckie TP/2125/05 Nowa Iwniczna, ul. Krasickiego 82
05-500 Piaseczno
Tel:0 506 081 147, 0 22 750 87 96
Email: edytalichocka@poczta.onet.pl
496. Kuczyńska Lilia rosyjski (1989-02-28) polskie podlaskie TP/153/06 Os. Południe 25/29
19-203 Grajewo
497. Kuczyńska Irena rosyjski (1996-09-30) polskie wielkopolskie TP/4230/05 Reja 4/2
63-300 Pleszew
498. Kudielkin Maria rosyjski (1992-01-29) polskie dolnośląskie TP/5224/05 Konstytucji 3 Maja 11/6
59-700 Bolesławiec
Tel:75 644-31-41
Tel:502-132-499, 535-488-533
Email: kudia@poczta.onet.pl
499. Kujawski Andrzej angielski (2004-11-15), rosyjski (1995-07-12) polskie wielkopolskie TP/61/07 Piaski 3
62-560 Skulsk
500. Kukolenko-Rybacka Ałła rosyjski (2013-10-29), ukraiński (2018-10-12) polskie wielkopolskie TP/147/13 Kurpińskiego 4/8
62-510 Konin
Tel:+48 606-103-621
Email: kukolenko.alla@gmail.com
Www: http://allakukolenko.pl
1  ...  1 2 3 4 5 6 7 8 9  ...  13