Lista tłumaczy przysięgłych

 
 

*Powyższa lista nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego.

Lp. Imię Języki Obywatelstwa Województwo Numer Adres do korespondencji
1. Adamczewska Ewa rosyjski (2002-05-06) polskie mazowieckie TP/2008/05 Zamiany 14/5
02-786 Warszawa
2. Andrzejczak - Ciężka Monika Agnieszka rosyjski (1997-08-18) polskie mazowieckie TP/4423/05 Płochocińska 107 M
03-044 Warszawa
Tel:0 605 910 368
Email: monika.andrzejczak.ciezka@gmail.com
3. Antuszewska Natalia rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/2/13 Wysockiego 2 m 262
03-369 Warszawa
Tel:603-226-022
Email: natalia@antuszewska.pl
4. Barkała-Nowak Dorota rosyjski (2009-04-23) polskie mazowieckie TP/2/09 Berensona 12c m. 16
03-287 Warszawa
Tel:509 752 983
Email: d.barkala@gazeta.pl
5. Basiak Aleksandra rosyjski (2016-02-29) polskie mazowieckie TP/35/16 Al. Ujazdowskie 10
00-478 Warszawa
Email: a.lizukow@gmail.com
6. Becherka Justyna rosyjski (2020-02-21) polskie mazowieckie TP/39/20 Modra 1/55
02-661 Warszawa
Tel:504-546-998
Email: j.becherka@gmail.com
7. Bereza Agnieszka Ewa rosyjski (2010-10-27) polskie mazowieckie TP/72/10 Andersa 10/60
00-201 Warszawa
Tel:507-131-627
Email: adverbum.bereza@wp.pl
8. Bernacka Bożena rosyjski (1986-03-24) polskie mazowieckie TP/4509/05 Jadźwingów 16/6
02-692 Warszawa
Tel:(22) 843-46-17, sł. (22) 444-11-70, 508-546-999
Email: b.bernacka58@gmail.com
9. Bielicka Irena angielski (2004-10-29), rosyjski (2004-10-29) polskie mazowieckie TP/1403/05 Redutowa 46/15
01-131 Warszawa
Tel:798 481 445
Email: irena.bielicka@wp.pl
10. Bochyńska-Graczyk Marcelina rosyjski (2019-05-22) polskie mazowieckie TP/5/19 Wrzeciono 51A/18
01-950 Warszawa
Tel:691-974-157
Email: mbg.tlumaczenia@gmail.com
11. Bolewska Marina rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/12/13 Mokotowska 4/6 lok. 115
00-641 Warszawa
Tel: 506 050 454
Email: marina.bolewska@wolfox.pl
12. Bondarewski Bogdan rosyjski (1993-02-02) polskie mazowieckie TP/1980/05 al. Wyścigowa 4m. C-103
02-681 Warszawa
13. Bramska Olena rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/15/13 Siennicka 40A
04-393 Warszawa
Tel:696-313-294, (022) 870-00-64
Email: cumdeo@wp.pl
14. Brandmiller-Witowska Lidia niemiecki (1992-03-17), rosyjski (1992-03-17) polskie mazowieckie TP/1974/05 Jana Paska 22 B
01-640 Warszawa
15. Brzezińska Anastazja rosyjski (2006-10-06) polskie mazowieckie TP/2407/06 Nowogrodzka 56A lok.401
00-695 Warszawa
Tel:504-288-859
Email: tlumaczenia@home.pl
16. Brzostowiecka Hanna Irena francuski (1981-03-16), rosyjski (1983-04-30) polskie mazowieckie TP/886/05 Niepołomicka 5
04-243 Warszawa
Tel:(022) 815-44-910 601 351-864
17. Buczek Rafał rosyjski (1999-09-27) polskie mazowieckie TP/571/06 Aluzyjna 25D m 301
03-149 Warszawa
Tel:022-747-12-48, 0606-33-64-04
Email: buczekrafal13@gmail.com
18. Bukowska Violetta rosyjski (1994-06-16) polskie mazowieckie TP/6540/05 Nowoursynowska 147 b
02-776 Warszawa
Tel:(022) 649-97-52
19. Charkiewicz Olga dr rosyjski (1995-02-01) polskie mazowieckie TP/2047/05 skr. poczt. 10
04-737 Warszawa
Tel:502-272-606
Email: olguniadom@gmail.com
20. Chociszewska-Amirian Grażyna rosyjski (1994-02-11) polskie mazowieckie TP/867/05 Egejska 7/43
02-764 Warszawa
Tel:(022) 842-20-660 602 838-235
21. Cholewa Małgorzata rosyjski (1987-03-05), ukraiński (1987-03-05) polskie mazowieckie TP/4428/05 Fasolowa 34 m.10
02-482 Warszawa
22. Chorin-Koperski Siergiej rosyjski (2019-05-22) polskie mazowieckie TP/6/19 Madalińskiego 57/26
02-544 Warszawa
Tel:506-029-536
Email: rulanggroup@gmail.com
23. Czumaj Jolanta niemiecki (1992-03-17), rosyjski (1992-03-17) polskie mazowieckie TP/2354/06 Jaworowa 16/3
02-798 Warszawa
Tel:(022) 545 35 09, 501 074 948
Email: czumaj@op.pl
24. Ćwik Magdalena rosyjski (2014-11-26) polskie mazowieckie TP/171/14 Ordona 12F/69
01-237 Warszawa
Tel:660-428-080
Email: magdalena.cwik@onet.eu
25. Dąbrowski Waldemar wietnamski (1988-10-06), rosyjski (1988-10-06) polskie mazowieckie TP/2045/05 L. Kondratowicza 18/27
03-285 Warszawa
Tel:601 204 133
Email: waldemardabrowski@poczta.onet.pl
26. Dołowa Alicja rosyjski (2016-09-20) polskie mazowieckie TP/97/16 Mieczysława Pożaryskiego 71/45
04-632 Warszawa
Tel:505-351-806
Email: alicjadolowa@gmail.com
27. Domańska Bogusława rosyjski (2014-11-26) polskie mazowieckie TP/174/14 Urle 6 m 11
02-943 Warszawa
Tel:503-120-809
Email: boguslava_orzol@wp.pl
28. Dubrovin Yauheni rosyjski (2020-10-14) polskie mazowieckie TP/86/20 Głębocka 54F/52
03-287 Warszawa
Tel:665-112-166
Email: yauhenidubrovin@gmail.com
29. Dyrda Agnieszka angielski (1984-11-28), rosyjski (1984-11-28) polskie mazowieckie TP/2352/06 Związku Walki Młodych 16/11
02-786 Warszawa
Tel:(022) 641 90 67, 855 52 08
Email: agnieszka-dyrda@wp.pl
30. Flacha Mieczysława dr nauk hum. rosyjski (1995-04-05) polskie mazowieckie TP/2011/06 Nowoursynowska 131K
02-797 Warszawa
31. Fontani Olga rosyjski (1996-04-26) polskie mazowieckie TP/877/05 M. Sengera "Cichego" 7 m. 4
02-790 Warszawa
Tel:600-499-711
Email: ofinezja@gmail.com
32. Gajewski Waldemar rosyjski (1999-04-30) polskie mazowieckie TP/2007/06 Ostoja 12
03-289 Warszawa
33. Grabińska Gizela dr rosyjski (2005-10-03) polskie mazowieckie TP/3182/05 Konwaliowa 40
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel:(022) 773-26-09, 0601-209-769
Email: gizela.grabinska@wp.pl, ggizi@mail.ru
34. Grodzińska Elżbieta rosyjski (1987-03-09) polskie mazowieckie TP/95/05 Zakręt 1 A m. 4
02-907 Warszawa
Tel:(022) 842-19-31; 0606-650-159
35. Hajduk Anna rosyjski (2007-04-20) polskie mazowieckie TP/366/07 Poetów 10B m 49
03-147 Warszawa
36. Hołda Justyna rosyjski (2011-10-28) polskie mazowieckie TP 81/11 Malborska 15 m. 6
03-286 Warszawa
Tel:609 028 078
Email: justyna.holda@gmail.com
37. Huciancow Alicja rosyjski (2005-01-24) polskie mazowieckie TP/563/07 Księżycowa 56/33
01-934 Warszawa
Email: alicjasakowska@wp.pl
38. Janiszewska Natalia ukraiński (1998-01-22), rosyjski (2000-09-27) polskie mazowieckie TP/1928/06 Jana Olbrachta 118 D m. 36
01-373 Warszawa
Tel:604-902-658
Email: njaniszewska@wp.pl
39. Jegorow Genowefa rosyjski (2003-02-04) polskie mazowieckie TP/97/05 gen. Zajączka 23 m.44
01-505 Warszawa
Tel:(022) 869-00-23
Email: g.jegorow@chello.pl
40. Jemielity Milena rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/39/13 Al. Solidarności 115, lok.2
00-140 Warszawa
Tel:504-838-347
Email: milena_jemielity@wp.pl
41. Jędrych-Pawlicka Maria rosyjski (1998-08-24) polskie mazowieckie TP/4610/05 Puławska 158/164 m. 9
02-670 Warszawa
42. Kałużyński Dariusz rosyjski (1983-12-29) polskie mazowieckie TP/1670/06 Rosoła 9/5
02-796 Warszawa
43. Kamińska Aleksandra rosyjski (2008-10-23) polskie mazowieckie TP/60/08 Wólczyńska 67 lok. 22
01-931 Warszawa
Tel:601-144-104
Email: 1.tlumacz@gmail.com
Www: http://angielski-rosyjski.pl
44. Karabin Krzysztof rosyjski (2004-12-16) polskie mazowieckie TP/2598/06 Chłodna 11/1221
00-891 Warszawa
Email: biuro@perevod24.pl
45. Karczewska Iwona rosyjski (2022-03-16) polskie mazowieckie TP/7/22 Skoroszewska 8 m. 6
02-495 Warszawa
Tel:607-601-839
Email: iwona.karczewska@protonmail.com
46. Karpow Stanisław angielski (2004-11-19), rosyjski (2004-11-19), włoski (2004-11-19) polskie mazowieckie TP/103/06 Krucza 51/116
00-022 Warszawa
Tel:501-137-580
47. Kasprzyk Magdalena rosyjski (2004-03-12), angielski (2004-03-12) polskie mazowieckie TP/3197/05 Lapońska 16
03-289 Warszawa
Email: kasprzyk.magdalena@wp.pl
48. Kazem-Bek Jan rosyjski (1994-03-28) polskie mazowieckie TP/98/05 Piękna 11 b m. 11
00-549 Warszawa
49. Khan Elżbieta rosyjski (2007-04-20) polskie mazowieckie TP/365/07 Głębocka 5D/31
03-287 Warszawa
Tel:+48 603-403-454
Email: biuroeltra@gmail.com
50. Kłosowicz Ala rosyjski (1985-05-23) polskie mazowieckie TP/2003/05 Wiktorska 95/97 m.50
02-582 Warszawa
Tel:(022) 844-65-51
Email: om54@wp.pl
51. Koniewska Anna Ewa rosyjski (2008-10-23) polskie mazowieckie TP/64/08 Zachariasza 2/4/38
03-761 Warszawa
Tel:0605-065-544
Email: translatoros@gmail.com
52. Koniuszewska Natalia francuski (1984-11-20), rosyjski (1984-11-20) polskie mazowieckie TP/4532/05 Belwederska 14/29
00-762 Warszawa
53. Koperska Helena rosyjski (2006-10-06) polskie mazowieckie TP/2399/06 Rajska 5 m. 62
02-654 Warszawa
Tel:+48 780-078-521
Email: hkoperska@op.pl
54. Kopij Katarzyna angielski (1994-02-14), rosyjski (1994-02-14) polskie mazowieckie TP/2345/06 Korfantego 30
01-496 Warszawa
55. Korba Karol rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/46/13 F. Łukaszczyka 2 m. 12
02-781 Warszawa
Tel:602 768 084
Email: kjkorba@gmail.com
56. Kordecka Ewa rosyjski (2009-04-23) polskie mazowieckie TP/21/09 Sokratesa5/77
01-909 Warszawa
Tel:604 676 682
57. Kowalewska Beata rosyjski (2002-02-26) polskie mazowieckie TP/5497/05 Jadźwingów 5/7 m.91
02-692 Warszawa
Email: b.kowalewska@wp.pl
58. Kowaliszyn Irena rosyjski (1994-03-10) polskie mazowieckie TP/4380/05 Gandhiego 27 m 38
02-645 Warszawa
Tel:(022) 844-39-26
59. Kowalska Grażyna Józefa rosyjski (2006-04-03) polskie mazowieckie TP/1877/06 Bogusławskiego 20 m. 44
01-923 Warszawa
Tel:022 833 89 28, 0609-440-681
Email: grazyna51@op.pl
60. Kozłowski Dariusz rosyjski (1998-03-16) polskie mazowieckie TP/2192/05 Zawiszy 16B/98
01-167 Warszawa
Tel:0 508-121-418
61. Krawczyk Beata rosyjski (1987-06-08) polskie mazowieckie TP/1901/06 Włodarzewska 87b/82
02-393 Warszawa
Tel:0602-870-771
Email: beata_krawczyk@tlen.pl
62. Krupowicz Wojciech białoruski (1964-04-23), rosyjski (1964-04-23) polskie mazowieckie TP/469/05 Gomółki M. 8 m. 1
01-604 Warszawa
Tel:22 839 02 59, 605-106-208
Email: wkl@onet.pl; w.krupowicz@wp.pl
63. Kucharska Lilia rosyjski (2022-06-10), ukraiński (2022-06-10) polskie mazowieckie TP/10/22 Bernardyńska 16 m 50
02-904 Warszawa
Tel:735 607 032
Email: lilia.kucharska@gmail.com
64. Kuśpit Krystyna rosyjski (2003-05-21) polskie mazowieckie TP/4365/05 Wolska 54/32
01-134 Warszawa
Tel:(022) 632-29-50, 0-608-328-132
65. Kuźmienko Natalia dr nauk hum. angielski (2003-05-23), rosyjski (2006-10-06) polskie mazowieckie TP/2010/06 Elektoralna 11
00-137 Warszawa
Tel:888 824 857
Email: info@atnk.pl
Www: www.atnk.pl
66. Kwiatkowska Marta rosyjski (2017-11-08) polskie mazowieckie TP/76/17 Pełczyńskiego 22J m. 49
01-471 Warszawa
Tel:502-839-483
Email: kwiatkowska.tlumaczenia@gmail.com
67. Leśniewski Genadiusz rosyjski (2000-10-25) polskie mazowieckie TP/3030/05 Katalońska 3/18
02-763 Warszawa
Tel:(022) 651-95-36
68. Łatuszyński Grzegorz chorwacki (1970-11-18), rosyjski (1970-11-18), bośniacki (1970-11-18), czeski (1970-11-18), serbski (1970-11-18) polskie mazowieckie TP/842/05 al. Niepodległości 15/8
02-653 Warszawa
Tel:(022) 847-36-540
Email: agawaow@TLEN.PL
69. Łucewicz-Napałkow Maryja rosyjski (2006-10-06), białoruski (2011-07-27) polskie mazowieckie TP/2412/06 Bryły 3/501
02-685 Warszawa
Tel:0503-71-71-71
Email: maryja.l@wp.pl
70. Malinowska Ewa hiszpański (1995-01-13), rosyjski (1995-01-13) polskie mazowieckie TP/2136/05 Bukowskiego 2a m 85
03-982 Warszawa
71. Manecka Ewa rosyjski (1986-03-20), ukraiński (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/4546/05 Czerniakowska 40/5
00-714 Warszawa
Tel:500 539 366
Fax: tel/fax (22) 851 28 40
Email: emanecka@gmail.com
72. Manyakova Sviatlana rosyjski (2022-09-30) polskie mazowieckie TP/93/22 Siedmiogrodzka 1/174
01-204 Warszawa
Tel:514 798 398
Email: polyglotte.pl@gmail.com
73. Marczyk Jan litewski (2004-04-19), rosyjski (2006-04-03) polskie mazowieckie TP/2187/05 Nowolipki 12 m 82
00-153 Warszawa
Tel:(022) 636-75-960 505-210-239
Email: Jan.marczyk@op.pl, jakaag@yahoo.co.uk, janmarczyk@gmail.com
74. Markowska-Sękalska Janina rosyjski (2000-12-14) polskie mazowieckie TP/4544/05 Zamiany 5 m 86
02-786 Warszawa
Tel:022-641-85-52
Email: pol-rus@neostrada.pl
75. Maslukiwska Natalia rosyjski (2015-03-27), ukraiński (2016-05-11) polskie mazowieckie TP/4/15 Wał Miedzeszyński 414B, seg. 8 m.2
03-994 Warszawa
Tel:690-881-981
Email: nmaslukiwska@gmail.com
76. Matejek Łucja angielski (1994-11-30), rosyjski (1994-11-30) polskie mazowieckie TP/814/05 Opaczewska 69A/4
02-201 Warszawa
77. Matysiak Alicja rosyjski (1995-08-01) polskie mazowieckie TP/2141/05 Kazury 7 m 36
02-795 Warszawa
78. Meszka Hanna niemiecki (1989-02-23), rosyjski (1989-02-23) polskie mazowieckie TP/100/05 Afrykańska 14/40
03-966 Warszawa
79. Mieczak Robert niemiecki (1994-01-20), rosyjski (1994-01-20) polskie mazowieckie TP/564/07 Drukarzy 12/16
02-452 Warszawa
80. Miłocka-Herman Alicja rosyjski (1995-03-30) polskie mazowieckie TP/2205/05 Włodarzewska 83/66
02-393 Warszawa
Tel:697-394-801
Email: amilocka@gmail.com
81. Moskwa Krystyna Iwona rosyjski (1998-06-26) polskie mazowieckie TP/2180/05 Siemienowicza 27
01-481 Warszawa
82. Najdienowa Maria rosyjski (2014-02-18) rosyjskie mazowieckie TP/3/14 Królowej Marysieńki 31/30
02-954 Warszawa
Tel:+48 732-692-777
Email: maria@spasibo.pl
Www: http://spasibo.pl
83. Napieraj Paulina rosyjski (2016-09-20) polskie mazowieckie TP/95/16 Koszykowa 79A/63
02-008 Warszawa
Tel:600-077-650
Email: paulinanapieraj@gmail.com
84. Netler Julita rosyjski (2000-05-09) polskie mazowieckie TP/6454/05 Piaskowa 7/312
01-067 Warszawa
Tel:(22) 425-24-79
Tel:511-356-770
Email: junet@tlen.pl
85. Odrobińska Ewa rosyjski (2003-05-29), rumuński (2003-05-29), mołdawski (2003-05-29) polskie mazowieckie TP/2867/05 Aleksandra Fleminga 42B
03-176 Warszawa
Tel:609 555 569, 605 55 75 32
Email: ewa.odrobinska@gmail.com
86. Odrobińska-Dudek Barbara rosyjski (2003-05-29) polskie mazowieckie TP/2868/05 Myśliborska 24A/41
03-185 Warszawa
Tel:604 678 527
87. Olszewska Danuta angielski (2016-02-29), rosyjski (2020-08-04) polskie mazowieckie TP/39/16 Gwiaździsta 27/262
01-651 Warszawa
Tel:608-120-711
Email: olszewska@ksionek.com
Www: http://tlumaczka-przysiegla.pl
88. Ordon-Krzak Monika niemiecki (1992-04-15), rosyjski (1992-04-15) polskie mazowieckie TP/2349/06 Rotmistrzowska 17
02-951 Warszawa
89. Orzechowska-Lechniak Katarzyna rosyjski (2019-05-22) polskie mazowieckie TP/28/19 Targowa 2 m 29
03-731 Warszawa
Tel:797-934-788
Email: k.orzechowska8609@gmail.com
90. Osiecka Maria Jadwiga rosyjski (1976-05-24), francuski (1976-05-24) polskie mazowieckie TP/2081/05 K. Wyki 8/34
01-318 Warszawa
91. Parcińska Zofia niemiecki (1982-08-23), rosyjski (1982-08-23) polskie mazowieckie TP/290/07 Edmunda Jana Osmańczyka 16 m. 45
01-234 Warszawa
Tel:022-837-66-73, 0602-64-04-17
92. Pasiorowska Anna rosyjski (1998-12-10) polskie mazowieckie TP/3080/05 Włościańska 4A/51
01-710 Warszawa
93. Pasternak-Winiarska Jolanta rosyjski (1989-02-23) polskie mazowieckie TP/2241/05 Bogusławskiego 10 m 6
01-923 Warszawa
94. Paulovich Anton rosyjski (2020-10-14), białoruski (2021-10-27) białoruskie mazowieckie TP/93/20 Meksykańska 8/118
03-948 Warszawa
Tel:572-375-315
Email: anton.paulovich@gmail.com
95. Pawelec Sylwia rosyjski (2020-02-21) polskie mazowieckie TP/63/20 Bartycka 24B m. 111
00-716 Warszawa
Tel:661-972-530
96. Pazniak Aliona rosyjski (2018-03-23) polskie mazowieckie TP/36/18 Łucka 15 m. 1010
00-842 Warszawa
Email: alionapazniak@gmail.com
97. Poltoratskyi Ievgenii rosyjski (2018-11-07) ukraińskie mazowieckie TP/93/18 Kaliny Jędrusik 4/125
01-748 Warszawa
Tel:732-251-017
Email: e.poltoratskyi@gmail.com
98. Poznański Janusz rosyjski (1990-02-16) polskie mazowieckie TP/102/05 Kleszczowa 41 E
02-485 Warszawa
Tel:(022) 863-00-43; 0602-183-638
Email: j.poznanski@orchidea.pl
99. Przeor Magdalena rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/76/13 Pańska 98 lok. 63
00-837 Warszawa
Tel:693 715 425
Email: magda.przeor@gmail.com
100. Przepiórkowska Danuta angielski (2001-04-26), rosyjski (2002-05-07) polskie mazowieckie TP/2259/05 Al. KEN 98 m 152
02-777 Warszawa
1 2  ...  2