Lista tłumaczy przysięgłych

 
 

*Powyższa lista nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego.

Lp. Imię Języki Obywatelstwa Województwo Numer Adres do korespondencji
1001. Szubartowska Helena rosyjski (1993-05-26) polskie zachodniopomorskie TP/4799/05 Przyjaźni 2/20
72-010 Police
1002. Szubert-Kornaszewska Maria rosyjski (1994-02-11) polskie wielkopolskie TP/4201/05 Towarowa 6/10
63-400 Ostrów Wielkopolski
1003. Szubielska Honorata rosyjski (2008-04-23) polskie pomorskie TP/32/08 Osadnicza 1/A16
84-240 Reda
Tel:0607 940 740, 58 776 22 16
Email: h.szubielska@op.pl,
Www: www.btw-translation.com
1004. Szubina Olga rosyjski (2015-03-27), ukraiński (2015-12-14) polskie mazowieckie TP/29/15 Hajoty 47
01-821 Warszawa
Tel:669-471-593, 693-427-939
Email: olga.szubin@onet.eu
1005. Szücs Halina rosyjski (1963-01-07) polskie mazowieckie TP/6121/05 Chałubińskiego 3/13 m. 23
26-600 Radom
1006. Szulc Mieczysław rosyjski (1993-01-07) polskie dolnośląskie TP/6202/05 Zielona 14
58-400 Kamienna Góra
1007. Szulczyk Przemysława angielski (2004-02-17), rosyjski (2004-02-17) polskie kujawsko-pomorskie TP/6143/05 Jana Tucholczyka 9
89-500 Tuchola
1008. Szumera Magdalena rosyjski (2004-12-01) polskie pomorskie TP/4342/05 Bajana 7A/3
80-463 Gdańsk
1009. Szwajkowska Elwira rosyjski (2004-09-14), ukraiński (2004-09-14) polskie kujawsko-pomorskie TP/5168/05 Jagiełły 1
87-850 Choceń
Tel:0-509-261-417
Email: elwirkas@wp.pl
1010. Szwugier-Żaczek Alicja rosyjski (1990-10-15) polskie świętokrzyskie TP/5292/05 Os. Rosochy 101/16
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
1011. Szybińska-Babral Władysława rosyjski (2003-01-17) polskie dolnośląskie TP/223/06 Gwiezdna 9 m. 2
59-220 Legnica
1012. Szybko-Streit Alicja bułgarski (2015-09-16), niemiecki (2015-09-16), rosyjski (2015-09-16), ukraiński (2015-09-16) polskie TP/93/15 Mühlenblick 2B
38159 Vechelde, Saksonia Dolna, Niemcy
Tel:0049 1704002227
Email: alicja.szybko-streit@t-online.de
1013. Szydlik Maria rosyjski (1992-04-08) polskie dolnośląskie TP/6217/05 Starzyńskiego 11/5
59-700 Bolesławiec Śląski
Tel:(075) 732-23-87
Email: szydmar@op.pl
1014. Szymańska Magdalena Katarzyna rosyjski (2005-01-25) polskie wielkopolskie TP/735/05 Sienna 15
16-100 Sokółka
1015. Szymańska Danuta rosyjski (1978-02-15) polskie lubuskie TP/1585/05 Pl. Mickiewicza 8a m 10
69-200 Sulęcin
1016. Szymczycha Janina rosyjski (1997-05-27) polskie podkarpackie TP/665/07 Sikorskiego 7/17
37-700 Przemyśl
1017. Szypryt Renata angielski (1999-03-17), rosyjski (1998-12-14) polskie pomorskie TP/5394/05 Książąt Pomorskich 28/10
89-604 Chojnice
1018. Szypszak Monika rosyjski (1997-09-23) polskie lubuskie TP/5708/05 Gorzyca 9b
66-300 Międzyrzecz
Tel:696 476 422
Email: monia.san@vp.pl
1019. Ściskała-Czendlik Aniela rosyjski (1997-10-17) polskie śląskie TP/5576/05 Borsucza 16
43-400 Cieszyn
1020. Śliczniak Agnieszka rosyjski (2000-09-13) polskie łódzkie TP/556/06 Budowlana 7/7
96-100 Skierniewice
1021. Śliwińska Elena rosyjski (2014-11-26) polskie mazowieckie TP/197/14 Grochowska 357 m. 426
03-822 Warszawa
Tel:693 412 100
Email: rostra@rostra.pl
1022. Śliwka-Jurkowska Patrycja rosyjski (2004-12-08), ukraiński (2004-12-08) polskie małopolskie TP/1516/05 Krasieniec Zakupny 90
32-095 Iwanowice
Tel:0668-066-069
1023. Ślusarska Justyna rosyjski (2019-05-22) polskie kujawsko-pomorskie TP/39/19 Reja 16/18 m 15
87-800 Włoclawek
Tel:885-328-804
Email: justynasl@poczta.onet.pl
1024. Śmidowski Bronisław rosyjski (1993-06-14), ukraiński (2013-04-17) polskie podkarpackie TP/54/06 Stanisława Orła 2
39-400 Tarnobrzeg
Tel:691-015-166
Email: bsmidowski@o2.pl
1025. Śmieciuch Magdalena rosyjski (1990-10-17) polskie zachodniopomorskie TP/73/07 os. Zachód B4/H/9
73-110 Stargard Szczeciński
1026. Śmigielski Stanisław rosyjski (1998-07-21) polskie opolskie TP/1/08 I. Krasickiego 12/6
47-206 Kędzierzyn - Koźle
1027. Świątkiewicz Bożenna rosyjski (1986-03-17), niemiecki (1986-03-17) polskie wielkopolskie TP/5038/05 Topolowa 14
63-500 Ostrzeszów
1028. Świć Tamara rosyjski (1993-07-22) polskie lubelskie TP/172/05 Startowa 16/125
20-352 Lublin
1029. Świerczyńska-Filip Maritta rosyjski (2002-11-27) polskie pomorskie TP/4167/05 Słonecznikowa 23
81-198 Dębogórze
1030. Świerk Elżbieta rosyjski (1996-02-01) polskie wielkopolskie TP/5694/05 Fiołkowa 2
62-502 Konin
1031. Święcicka Teresa rosyjski (1999-03-05) polskie mazowieckie TP/6549/05 Zwycięstwa 74
07-100 Węgrów
1032. Świtała Teresa niemiecki (1998-04-14), rosyjski (1998-04-14) polskie kujawsko-pomorskie TP/2127/06 Nowe Dobra 39
86-200 Chełmno
Tel:566-763-927
Email: tlumacz0@vp.pl
1033. Tacher Bożena dr nauk hum. rosyjski (2001-03-20) polskie zachodniopomorskie TP/358/07 Bożka 7/3
75-365 Koszalin
1034. Talar Renata rosyjski (1995-12-18) polskie mazowieckie TP/5534/05 Osmańczyka 18/108
01-494 Warszawa
1035. Taranta Bogusława rosyjski (1998-04-21) polskie śląskie TP/5616/05 Straconki 173
43-300 Bielsko-Biała
1036. Tarantowicz Ewa rosyjski (1985-09-06) polskie małopolskie TP/271/05 Gdańska 31/3
31-411 Kraków
1037. Tarnawska-Węglarczyk Beata rosyjski (2002-01-17) polskie małopolskie TP/2778/05 Nad Sudołem 14/53
31-228 Kraków
1038. Tchórz Lubomira rosyjski (1998-04-30), ukraiński (1998-04-30) polskie warmińsko-mazurskie TP/3085/05 Kościuszki 28/3
11-220 Górowo Iławeckie
1039. Teodorczyk Anastazja rosyjski (2016-09-20) polskie dolnośląskie TP/118/16 Mochnackiego 25/4
51-122 Wrocław
Tel:723-123-844
Email: anastazja.teodor@gmail.com
1040. Terszakowiec-Nowak Areta rosyjski (1996-02-26), ukraiński (1996-02-26) polskie małopolskie TP/1080/06 A-9
32-086 Węgrzec 226
1041. Tighineanu Anna rosyjski (2012-10-23) polskie mazowieckie TP/96/12 V. Belliniego 22/25
03-289 Warszawa
Email: atighineanu1@gmail.com
1042. Timofiejczyk Antonina rosyjski (1993-12-03) polskie lubuskie TP/1582/06 Witosa 21
69-100 Słubice
1043. Titow Helena rosyjski (1997-08-04), ukraiński (1997-08-04) polskie mazowieckie TP/2536/05 11 Listopada 10C
05-230 Kobyłka
1044. Titow Michał rosyjski (1997-08-04), ukraiński (1997-08-04) polskie mazowieckie TP/2570/05 11 Listopada 10C
05-230 Kobyłka
1045. Todor Aneta rosyjski (1998-07-28) polskie małopolskie TP/2996/05 Podlipie 82
32-329 Bolesław
1046. Tokarska Halina rosyjski (2004-11-30) polskie małopolskie TP/241/05 Os. Kalinowe 19/153
31-815 Kraków
Tel:(012) 647-22-78, 501-132-952
Email: h.tokarska@wp.pl, halina-tokarska@mail.vu
1047. Tołoczko Tatiana rosyjski (2003-06-02) polskie wielkopolskie TP/5889/05 Sokoła 7/26
60-644 Poznań
1048. Tomasik Anna rosyjski (2001-12-15) polskie mazowieckie TP/3650/05 Obrońców Tobruku 18 C m. 33
01-494 Warszawa
Tel:509-490-064
Email: anna.mo@wp.pl
1049. Tomaszewska Aleksandra rosyjski (1980-02-19) polskie lubelskie TP/1930/06 Husarska 1/36
20-555 Lublin
1050. Tomczak Renata rosyjski (2003-02-19) polskie kujawsko-pomorskie TP/6142/05 Bałkańska 9 m. 58
85-167 Bydgoszcz
1051. Tomiałowicz Wiesława rosyjski (1996-11-22) polskie dolnośląskie TP/4978/05 Zagłoby 4
58-100 Świdnica
1052. Tomkiewicz Małgorzata Maria rosyjski (1997-11-21) polskie podlaskie TP/4449/05 1-go Maja 18/1
16-500 Sejny
Tel:(087) 516-27-02
Tel:697-909-960
1053. Tomsia Bożena rosyjski (1991-12-04) polskie pomorskie TP/2365/06 Góralska 18A/4
80-292 Gdańsk
1054. Tomusiak Magdalena rosyjski (2016-09-20) polskie podkarpackie TP/104/16 Prałkowce 351 F
37-700 Przemyśl
Tel:501-484-636
Email: kontakt@magdalenatomusiak.pl
Www: https://magdalenatomusiak.pl
1055. Topol Tatiana rosyjski (1995-06-23) polskie śląskie TP/1042/06 Joanny 7/11
41-703 Ruda Śląska
1056. Trawińska Jadwiga białoruski (1992-05-22), rosyjski (1992-05-22) polskie kujawsko-pomorskie TP/5161/05 Toruńska 91/40
87-800 Włocławek
1057. Trębarczyk-Kowalska Edyta rosyjski (2002-04-04) polskie łódzkie TP/113/06 Os. Bolesława Chrobrego 6/7
26-340 Drzewica
1058. Trochimczyk-Sawczuk Iwona rosyjski (2004-03-03) polskie podlaskie TP/6405/05 Wesoła 7/13
15-307 Białystok
Tel:531-270-043
1059. Trochimiak Jan dr rosyjski (1973-01-12) polskie lubelskie TP/174/05 M. Brzeskiej 4 m. 13
20-640 Lublin
1060. Trojanowska Beata dr nauk hum. rosyjski (1999-06-21) polskie kujawsko-pomorskie TP/5826/05 Sardynkowa 3/15
85-435 Bydgoszcz
1061. Trusz Irena rosyjski (1993-08-17), ukraiński (1993-08-17) polskie lubelskie TP/6235/05 Krwawicza 35
20-784 Lublin
Tel:(081) 442 32 31; 503 900 907
1062. Trzęsicka Maria rosyjski (1998-02-23) polskie lubuskie TP/3146/05 Os. Słoneczne 18
66-200 Świebodzin
1063. Tschuk-Jakubas Anna rosyjski (2003-10-13) polskie małopolskie TP/2992/05 Pl. Konstytucji 3 Maja 4 m. 22
32-300 Olkusz
1064. Tuczyńska Agnieszka rosyjski (1999-02-12) polskie wielkopolskie TP/439/07 Kaliska 12a
63-460 Nowa Skalmierzyce
Tel:0-62 762-13-57
1065. Tuczyńska Elena rosyjski (2011-10-28) polskie wielkopolskie TP 117/11 os. T. Działyńskiego 1J/29
60-020 Swarzędz
Tel:576-082-578
Email: biuro@tuczynska-tlumaczenia.pl
1066. Tuńska Alicja rosyjski (1965-07-30) polskie warmińsko-mazurskie TP/3109/05 Głowackiego 22 m 20
10-448 Olsztyn
1067. Turek Bożena rosyjski (2001-12-27) polskie śląskie TP/4940/05 Bohaterów Katynia 52 m 43
42-208 Częstochowa
Tel:691 046 282
1068. Turowski Mikołaj rosyjski (1995-12-12) polskie podlaskie TP/1155/05 Rejsowa 4
15-587 Białystok
1069. Twerdochlib Irena rosyjski (2010-04-22), ukraiński (2016-05-10) polskie kujawsko-pomorskie TP/54/10 Lipnowska 90a
87-162 Lubicz Górny
Tel:515-031-077
Email: biuro@inter-text.pl
1070. Tymoszuk Ewa rosyjski (1996-01-26) polskie lubelskie TP/1597/06 Partyzanów 10G/39
21-560 Międzyrzecz Podlaski
1071. Uchman Grzegorz rosyjski (2003-06-30) polskie podkarpackie TP/3907/05 Dąbrowskiego 75A/5
35-040 Rzeszów
1072. Uhryński Henryk bułgarski (1985-12-09), rosyjski (1985-12-09) polskie małopolskie TP/1167/06 os. Przyszłość 36
32-020 Wieliczka
Tel:012 278 34 57
Email: btmu@wp.pl
1073. Ungurian Łarisa angielski (1982-03-30), rosyjski (1982-03-30) polskie mazowieckie TP/2281/05 Dzielna 4 m. 20
00-162 Warszawa
1074. Urban Anna rosyjski (2012-04-26) polskie mazowieckie TP/18/12 Jałtańska 5/2
02-760 Warszawa
Tel:+48 508-662-363
Email: anna.grabarczyk14@gmail.com
1075. Urbaniak Elżbieta rosyjski (1983-06-28) polskie wielkopolskie TP/5032/05 Poznańska 15
63-300 Pleszew
1076. Urban-Podolan Aleksandra dr nauk hum. rosyjski (1999-10-05) polskie lubuskie TP/2197/06 Pionierów Zielonej Góry 20/4
65-939 Zielona Góra
Tel:(068) 451 73 81, kom. 0603 698 794
1077. Usarek Włodzimierz rosyjski (1981-10-06) polskie podlaskie TP/5022/05 Waryńskiego 25/4
16-400 Suwałki
1078. van Lienen Grażyna Elżbieta rosyjski (1997-01-13) polskie warmińsko-mazurskie TP/1713/06 Marszałka Józefa Pisłudskiego 5/8
12-100 Szczytno
Tel:509 473 550
Email: grazi1@wp.pl
1079. Vashchenko Mykola dr nauk ekon. ukraiński (2018-11-07), rosyjski (2021-10-18) ukraińskie warmińsko-mazurskie TP/102/18 Zielona 17
11-042 Jonkowo
Tel:791-227-111
Email: bms.poland@gmail.com
1080. Volovnik Timur rosyjski (2017-03-14) polskie mazowieckie TP/42/17 Człuchowska 2B/18
01-100 Warszawa
Tel:797-461-522
Email: valounik@yahoo.com
1081. Vus Nataliya ukraiński (2010-04-22), rosyjski (2012-04-26) polskie mazowieckie TP/60/10 Żegańska 22c/9
04-713 Warszawa
Tel:666-888-923
Email: talavus@yahoo.com
1082. Wacławski Tadeusz rosyjski (1983-07-26) polskie małopolskie TP/2075/06 Fiołkowa 19/11
31-457 Kraków
1083. Wacowska Swietłana Ewa rosyjski (1994-02-14) polskie mazowieckie TP/2202/05 M. Wańkowicza 4A/43
02-796 Warszawa
Tel:022-405-80-65, 022-406-80-65
Email: ewaca@o2.pl
1084. Waga Paweł rosyjski (2003-01-24) polskie dolnośląskie TP/1801/06 Morcinka 4/100
67-200 Głogów
1085. Wajer Elżbieta rosyjski (1996-09-27) polskie wielkopolskie TP/2188/06 Nowoczesna 10/1
62-020 Garby
1086. Walaszek Danuta rosyjski (2001-05-08) polskie śląskie TP/1288/05 Kazimierza Wielkiego 28/5
43-300 Bielsko-Biała
1087. Walczyk Teresa niemiecki (1999-02-15), rosyjski (1988-03-09) polskie śląskie TP/1343/06 Witosa 38A/16
40-832 Katowice
Tel:032 204 42 68 , kom. 0501 424 127
Email: teresawalczyk@poczta.fm
1088. Walczyk - Makowska Halina rosyjski (1992-04-02) polskie dolnośląskie TP/1823/05 Piławska 5/3 G
50-538 Wrocław
Tel:/fax (071) 796-71-550 608-513-342
Email: halina.walczyk@wp.pl
1089. Wardzała Lucyna rosyjski (2005-01-21) polskie małopolskie TP/2002/06 Skrzyszów 411
33-156 Skrzyszów
1090. Warembier Lucyna rosyjski (2001-11-28) polskie pomorskie TP/3378/05 ul. Tczewska 9
83-200 Starogard Gdański
1091. Warych Michał rosyjski (2013-04-17) polskie mazowieckie TP/106/13 Elbląska 12/17
01-737 Warszawa
Tel:790-607-499
Email: michal.warych@interia.eu
1092. Wasielewska Halina rosyjski (1998-10-09) polskie kujawsko-pomorskie TP/6473/05 Wyszyńskiego 11a/54
87-100 Toruń
1093. Wasilenko Natalia rosyjski (2006-10-06) polskie mazowieckie TP/2398/06 Nowogrodzka 56a
00-695 Warszawa
Tel:607-100-323
Email: vasilisa@vasilisa.pl
Www: http://www.vasilisa.pl
1094. Wasilewska Renata rosyjski (2004-10-07) polskie kujawsko-pomorskie TP/5857/05 Jeziorna 25
85-436 Bydgoszcz
1095. Wasilewska Olena rosyjski (2011-10-28) polskie pomorskie TP 118/11 Arktyczna 4
83-010 Straszyn
Tel:791 168 908
Email: olena-vasylevska@wp.pl
1096. Wasilewska-Grajnert Teresa rosyjski (1992-10-09) polskie kujawsko-pomorskie TP/2745/05 Rydygiera 18C m 1
87-100 Toruń
Tel:tel 56 648 49 86 , kom. 600 362 746
Email: teresa.grajnert@interia.pl
1097. Wasiluk Jan rosyjski (1994-10-07) polskie podlaskie TP/3/05 Nowowarszawska 45/14
17-200 Hajnówka
Tel:(085) 683-22-00
1098. Waśkowska Beata rosyjski (1994-01-06) polskie lubelskie TP/1939/06 Ks. J. Popiełuszki 7/22
21-100 Lubartów
1099. Wawrzyńczok Tomasz rosyjski (2003-08-04) polskie śląskie TP/315/07 St. Batorego 80/12
41-500 Chorzów
1100. Wąsacz-Rosa Małgorzata rosyjski (1997-05-16) polskie opolskie TP/1129/05 Hucka 7 A
46-024 Jełowa
1  ...  7 8 9 10 11 12 13  ...  13