Lista tłumaczy przysięgłych

Lp. Nazwisko i imię Języki Obywatelstwa Województwo Numer Adres do korespondencji
1. Bączyk-Otocka Alicja
francuski (1992-10-12), hiszpański (1992-10-12) polskie wielkopolskie TP/592/05 Działyńskich 11 B/10
61-727 Poznań
baczyk_ala@interia.pl
2. Brodniewicz Magdalena Anna
hiszpański (2004-12-14) polskie wielkopolskie TP/2297/05 os. Rusa 33/8
61-245 Poznań
601 711 183
brodniewicz@traductor.pl
3. Galicka Dorota
hiszpański (2005-01-26) polskie wielkopolskie TP/3164/05 Starowiejska 1E/1
61-664 Poznań
0694-79-76-30
d.galicka@gmail.com
4. Górecka Marzena
hiszpański (2002-01-04) polskie wielkopolskie TP/1318/06 os. Bohaterów II WojnyŚwiatowej 22/4
61-387 Poznań
5. Kaliszewska Agata
hiszpański (1996-01-18) polskie wielkopolskie TP/2347/05 J. Ludygi-Laskowskiego 15
61-407 Poznań
504 110 755, 512 545 525
agata.kaliszewska@gmail.com
6. Kawczyńska-Askew Hanna
hiszpański (1999-03-22) polskie wielkopolskie TP/2348/05 Człuchowska 21
60-434 Poznań
604-228-111
hannakawczynskaaskew@gmail.com
7. Koprak-Tadeuszewska Magdalena
hiszpański (2000-11-16) polskie wielkopolskie TP/2452/05 Błażeja 98 b
61-608 Poznań
(061) 820 81 28; 0604 577 685
magdalena@uj-omega.pl, uj-omega@wp.pl
8. Kwiatkowska-Faryś Edyta
dr
hiszpański (1996-11-26) polskie wielkopolskie TP/635/05 BolesławaLimanowskiego 4 m. 3
60-743 Poznań
(061) 861-54-28
kedyta@amu.edu.pl
9. Lisowska Monika
dr
hiszpański (2004-11-30) polskie wielkopolskie TP/2378/05 Dolna Wilda 64/8
61-501 Poznań
(61) 832-45-59
605-761-407
monika_lisowska@onet.eu
10. Ludwiczak Hanna
hiszpański (1999-03-22) polskie wielkopolskie TP/2385/05 Gosienieckiego 17
61-407 Poznań
+48 601-760-300
paloma@hot.pl

*Powyższa lista nie uwzględnia danych osób, które zostały zawieszone w wykonywaniu czynności tłumacza przysięgłego.

1 2 3  ...  3